>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Iwan De Troch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Iwan De Troch

Hozzászólások száma :
6
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Iwan De Troch   Iwan De Troch EmptyVas. Aug. 28, 2016 8:18 pm


Iwan De Troch

Főkarakter
Leo Twinter
Csoport
Mugli
Play by
Grant Gustin
Foglalkozás
Kosaras
Karaktertípus
Saját+keresett
Különleges képesség
-

Belsö leírás
Kezdjük el, jobb túlesni rajta most, mint később ki tudja mikor. Tehát akkor jellemeznem kell nekem magamat, hogy megismerjetek, igaz? Hát, akkor.. nem is tudom, hogy hol kezdjem.Barátságos és kedves vagyok, legalábbis a legtöbb esetben ez igaz rám, ok nélkül senkivel sem vagyok bunkó vagy paraszt, tudjátok én azon ritka emberke közé tartozok, akiknek nem okoz örömöt mások megbántása. Engem mindig is úgy neveltek, hogy szeressem az embertársaimat és fogadjam el őket olyannak, amilyenek. Sose voltam ítélkező vagy kiközösítő ember, próbáltam mindenkit úgy megkedvelni, ahogyan megismertem. Nem mondom azt, hogy mindenkit szeretek, de nagyon kevés embert utálok, de őket nagyon-nagyon.
Szeretek beszélgetni és szeretek ismerkedni, érdeklődő személyiség vagyok és törődőm másokkal. Családomat mindennél fontosabb, rájuk még akkor is lesz időm, amikor nehezen tudnék, csak rájuk időt szakítani. Szeretem minkét húgomat, sőt imádom őket és nagyon is aggódom értük, nem szeretem, ha fiúk vannak körülöttük, tudom hogy mennyire tudnak a fiúk parasztok lenni, hiszen én is az vagyok. De melyik nagy tesó nincs így ezzel? Szerintem ez tök természetes és átlagos.
Azonban egy dolgot el kell mondanom, egy nagyon fontos dolgot magamról: Imádom a kosárlabdát. Azóta szeretem, amióta csak megismertem, mondhatni szerelem volt első látásra. Kosaras vagyok, szeretem csinálni azt, amit csinálok. Ha valamibe belekezdek, akkor azt vagy maximálisan csinálom vagy el sem kezdem. Nem szeretem, ha a munkám rossz és béna, de nem vagyok betegesen maximalista. És a tévhiteket megcáfolom, nem vagyok elszállva magamtól és jobbnak sem érzem magam másoknál.
De mint mindegyik ember, én sem vagyok tökéletes, nekem is van egy csomó hibám.. Talán az egyik ilyen a túlzott aggódás és türelmetlenség. Mindig minden találkozóra pontosan érkezem, még egyszer sem késtem életemben, mert én is gyűlölök várakozni és annyival megtisztelem a másikat, hogy időben érkezem.
Szerintem ennyi egyenlőre elég nektek, nem kell mindent tudnotok, akkor hol lenne az egészben az igalom? Kövessetek a játéktéren és megtudhatjátok, hogy milyen is Iwan De Troch.

A jól kiérdemelt győzelemnél semmi sem lehet édesebb, még a bosszú sem

Pálca
-
Patrónus
-
Erősség
Kedvesség, szeretet
Gyengeség
Vereség
Dementorok
A pillanat, amikor Corniet majdnem elgázolta egy részeg ember
Edevis tükre
Egy csókot Elaynaval
Mumus
Kiderülnek a titkai, melyeket nagyon jól őriz
Amortentia illata
Eper, pezsgő

Külsö leírás
Hűha ez is egy olyan rész, amit nem igazán szeretek *elkezdi a tarkóját vakarni*. Szóval olyan 180 centiméter magas lehetek, az alkatom szálkás. Nem vagyok izompacsirta, de sovány sem. Olyan pont kosarasnak megfelelő alkatom és magasságom van, bár azt nem mondom, hogy nem lehetnék magasabb, de be kell érnem azzal, amim van. A hajam és a szemem egyaránt barna, ami átlagos, de nem is zavar igazán, átlagos srác vagyok, átlagos ízléssel. A hajamat néha bezsellézem és tudjátok, úgy hordom ahogyan azt kell. Öltözködni se nagyon szoktam, tudjátok legtöbbször melegítőt és farmert hordok valami egyszerű pólóval, nem szeretem túlzásba vinni a dolgokat. De ha kell, akkor természetesen én is ki tudok öltözni, nekem is van öltönyöm meg miegymás, csak annyira nem szeretem. *kacsint, majd elmegy a családi albumért*

Születési hely
London
Származás
Muglo
Elkötelezettség
Semleges
Születési idő
IDE ÍRD
Családi állapot
Egyedülálló
Roxforti ház
-

Elötörténet
*Visszatér egy nagy doboz képpel a kezében, majd kihúz egyet a sok közül.* Erre a képre emlékszem, még 1999. február 8-án készült, mikor kivételes módon New Yorkot is ellepte a hó. Épp Cornie és én együtt építünk rajta egy hóembert, hát igaz nem a miénk lett a legszebb, de hát mit lehet tenni vele? Mindent beleadtunk és azt leszámítva, hogy a répát pont fordítva dugtuk a helyére, elég jóra sikeredett, bár nem értem, hogy miért kellett pont rólam letépni a sálat, mert elég hideg volt és fáztam, de.. a húgomért mindent. Ez is egy szép emlék, melyet sose fogok elfelejteni. *Félrerakja a képet és kihúz egy másikat*
Itt pont azt láthatjuk, hogy 2000. március 7-én épp a két húgom próbál lebirkózni, a hangsúly a próbálón van. De természetesen hagynom kellett nekik, mert ha nem hagytam, akkor jött a sok hiszti és azt nem nagyon bírta elviselni a fejem. Nem szerettem, ha valami miatt sír a húgom, sose szerettem és mai napig nem változott, de hát ilyen egy bátyó, aki szereti a húgát. Bár még gondolkodom, hogy történt e valami fontos ebben az éveben, azonban semmi sem jut eszembe így hirte.. de, hisz majdnem a legfontosabbat hagytam ki, ekkor néztem meg apával az életem első kosármeccsét a tvben. Nagyon be voltam zsongva és a zoknimból csináltam rögtönzött kosárlabdát, majd azt dobáltam. *Félrerakja a képet és kihúz egy újabb képet.*
Ohh az egyik legkedvesebb kép számomra. Fura, hogy ennyire emlékszem, de ezt sose fogom elfelejteni. Mint mondtam mindig is megszállottja voltam a kosárnak és a képen épp apával festjük az általunk készített palánkot, mely mai napig fent van a garázsunk falán. Bár ha jól emlékszem, akkor pár nappal később kaptam meg az első kosárlabdámat. És még mielőtt elfelejtem megemlíteni, a kép 2001. június 13-én készült és szerintem anya csinálta a képet, mert amit ő csinál.. mindig belelóg az ujja, erről tudom megkülönböztetni a szüleim által készített képeket. De ne féljetek, még egy csomó kép van, szóval haladjunk. *Jó mélyre nyúl a dobozban és hosszas választás után kihúz egyet.*
Nem.. erről a képről nem vagyok hajlandó nektek mesélni, ez elég személyes és privát, annyi legyen elég, hogy épp fürdetnek babaként, de elképzelni nem ér! *visszadobja, majd kikap egyet helyette* Szóval.. ez már sokkal jobb. Ezen a képen a család elment nyaralni egy óceánparti hotelbe, ahol jól éreztük magunkat, már mindenki épp elég idős volt ahhoz, hogy jól érezhessünk magunkat. Épp az egyik medencében úszkálunk, és Cornie a kis rózsaszín karúszóival az agyamra ment, szerintem azok nélkül is tökéletesen tudott úszni már akkor is. Amúgy 2006. augusztusában voltunk ott, nagyon jól éreztük magunkat és néha még mai napig is felemlegetjük azt a nyaralást. *Lerakja a képet, majd hosszas gondolkodás után levesz egy bekeretezett képet a kandallóról és elkezdi nézni.*
Tudjátok nekem nagyon jó gyerekkorom volt, minden álmom valóra vált, mindent megtettem, amit tudtam és azért vagyok itt, ahol most. De ez a kép nem is olyan régi, talán két hete készült el. Bonyolult és hosszú történet, hogy hogyan került hozzánk Elayna vagy Emily.. a legfontosabb, hogy nálunk van. Talán a szüleim is kezdik bánni, hogy elfogadták a pénzt.. de az sose jön rosszul, ezért nem vethetjük meg őket. Szóval Emily a világ előtt a mi távoli unokatestvérünk, természetesen valójában nem az.. De mi teljes mértékben családtagként tekintünk rá. Szóval ezen a képen épp a kanapén ülünk és egy filmet nézünk.. legalábbis annak indult, de mindenki bealudt. Én hátradöntött fejjel alszok, míg Elayna a mellkasomon aludt, Cornie pedig Ela ölében. Kissé fura, de hát a mi családunk is egy kissé fura, azonban szerintem ez a legeslegjobb kép. *Mondja majd az órára pillant.* Na jó, nekem most nincs több időm, rohannom kell edzésre. *És már indul is az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down


Marietta Edgecombe

Kor :
26
Hozzászólások száma :
103
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Iwan De Troch   Iwan De Troch EmptyHétf. Aug. 29, 2016 12:40 am

Gratulálunk, elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Iwan De Troch
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iwan szobája
» Cordelia és Adeline De Troch / unokatestvérféle / 18 / választható pb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Elfogadott karakterek :: Varázstalan-
Ugrás: