>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Maxon Waldemard - Készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Maxon K. Waldemard

Hozzászólások száma :
16
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Maxon Waldemard - Készül   Maxon Waldemard - Készül EmptyKedd Szept. 27, 2016 7:25 pm


Maxon K. Waldemard

Főkarakter
Maxon K. Waldemard
Csoport
Mardekár/div>
Play by
IDE ÍRD
Foglalkozás
Diák
Karaktertípus
Saját
Különleges képesség
IDE ÍRD

Belsö leírás
Ez egy érdekes kérdés. Az álcázás nagymestere vagyok. Sose tudhatja rólam senki milyen is vagyok igazából, Néha még magam se tudom, hogy melyik énem a valóságos. De talán megpróbálhatom összefoglalni, ha nem tartanád hitelesnek az összefoglalót akkor bizonyára egy másik formámmal találkoztál. Egy született vadász vagyok. Amit megakarok szerezni azt megszerzem. Nem gördíthet akadályt elém semmi. Szeretek határozott és kimért maradni, sose hagyom, hogy érzelmeim uralkodjanak el rajtam. Tulajdonképpen már abban is kételkedem, hogy vannak valódi érzelmeim. Kevés az olyan ember aki tapasztalt már tőlem bármilyen mértékű törődést is. Aki ilyesféle kegyben részesült az nagyon fontos lehet a számomra és érezze magát kitüntetve. Precíz és pontos vagyok, szokták mondani, hogy halálosan pontosan célzok. Nem vagyok az a fajta aki, mint a pulikutya Malfoy nyomában koslatok. A családom épp oly gazdag és nagy hatalmú akárcsak a Malfoy család. Nincs okom a kegyét keresni és nem is fogom. Magamat egyenlőnek tekintem Draco-val. Mind a ketten jól forgatjuk a pálcánkat és az életünket is. Kár lenne, ha útjaink kereszteznék egymást. Jobb a békesség két Mardekáros között. Nem szeretem a belharcokat, bár, ha sor kerülne rá hát megadnám a módját.

"Hogy mi a gonosz, az attól függ, hogy melyik oldalon állsz."

Pálca
PÁLCA JELLEMZŐIT - HOSSZA, MAGJA, FA TÍPUSA - IDE ÍRD
Patrónus
Karakál
Erősség
IDE ÍRD A KARAKTER ERŐSSÉGEIT
Gyengeség
IDE ÍRD A KARAKTER GYENGESÉGEIT
Dementorok
IDE A KARAKTERED LEGROSSZABB EMLÉKÉT/EMLÉKEIT ÍRJAD
Edevis tükre
IDE ÍRD, HOGY MIT LÁTNA A KARAKTER EDEVIS TÜKRÉBEN
Mumus
IDE ÍRD A KARAKTERED MUMUSÁT/LEGNAGYOBB FÉLELMÉT
Amortentia illata
IDE ÍRD AZON DOLGOKAT, MELYEKNEK ILLATA KELLEMES ÉRZÉSSEL TÖLTI EL A KARAKTERT

Külsö leírás
Mit mondhatnék? Vagyok aki vagyok, hírem előbb megelőz, mint ahogy elmesélhetném miről is ismersz fel. De legyen, nem leszek fukar a szavakkal. Olyan 178 centi magas vagyok ami számomra tökéletes. Sötét barna hajam van ami stílusosan rövidre van nyírva. Egy jómódú család sarja ne nézzen ki úgy, mint egy Weasley ivadék. Szemem csokoládé barna és néha valami sötétség tükröződik benne. Mondják, hogy a szem a lélek tükre. Bennem ott a gonoszság és nem rejtem véka alá, felesleges. Enyhén barna bőröm van, ami jól mutat a szemem és a hajam színe mellett. Ovális fejem van és markáns, férfias vonásaim. Olykor idősebbnek nézek ki, mint ahány évemnél tartok. Gondolkodásom és terveim aligha koromhoz illőek. A mardekáros egyenruha mellett a bőrkabátomat tartom még megfelelő öltözetnek. Testem izmos amiről teszek is minden nap, úgy tartom, hogy egy varázslónak nem csak a pálcájában kell tartogatnia az erejét. Fizikailag is épp annyira szeretnék erős maradni, mint ahogyan azt a varázspálcámmal teszem. Hát rólam ennyit, ha valamit kifelejtettem volna, azt lehet jó okkal tettem

Születési hely
London
Származás
ARANY/FÉL/SÁRVÉR, MUGLI
Elkötelezettség
STATUS QUE/SÖTÉT NAGYÚR/ANARCH/SEMLEGES
Születési idő
IDE ÍRD
Családi állapot
IDE ÍRD
Roxforti ház
IDE ÍRD

Elötörténet
Ide jön az előtörténet, ami NEM lehet szerepjátékos példa, ez alatt pedig azt értjük, hogy szeretnénk megismerni a karaktered múltját. Ezt természetesen többféleképpen is tudathatod velünk, van például a hagyományos, novellaszerű írás, ez általában a legelterjedtebb, de írhatod úgyis, hogy kiragadsz pillanatokat a karaktered életéből, olyanokat, amiket fontosnak találsz és csak azokat meséled el. Lehetőséged van önéletrajzszerűen is bemutatni nekünk a karaktered múltját vagy úgy, hogy valaki interjút készít vele, a lehetőségek tárháza végtelen, mindennek csak a kreativitásod szab határt!
Vissza az elejére Go down
 
Maxon Waldemard - Készül
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maxon && Marie
» 1999 ősz - Roxfort: kviddicspálya - Maxon && Marie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Készülő karakterek :: Futottak még-
Ugrás: