>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Emmy North

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Emeraude K. North

Keresem :
My fault
Hozzászólások száma :
2
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Emmy North    Emmy North  EmptyPént. Okt. 21, 2016 9:51 am


Emeraude Katherine North

Főkarakter
Emmi
Csoport
Mardekár
Play by
Nina *fuckingperfect* Dobrev
Foglalkozás
diák
Karaktertípus
saját
Különleges képesség
bejegyzetlen animágus(fekete rigó)

Belsö leírás
Túl sok vagyok ahhoz, hogy az emberek el tudjanak viselni. Csendes embernek mutatom magam, olyannak, akiről mások azt hiszik, hogy olyan magányos, és annyira magába roskadt, hogy úgy sem figyel a körülötte zajló eseményekre. Pedig én nagyon szeretek figyelni. Hallgatni. Tudni mindenkiről mindent, és gondosan elraktározni az összes információt az elmémben, akkor is, hogyha csupán öt, vagy tíz év elteltével használom fel. A húgom szerint elég kegyetlen is vagyok. A skorpió jegyében születtünk, és ez rajtam jobban kiütközik, mint őrajta. Könnyen dühbe gurulok, és nagyon nehezen lehet megnyugtatni. Ha valaki felidegesít, én nem őrjöngök, nem dobálózok tárgyakkal, nem fenyegetőzök gyilkossággal, vagy öngyilkossággal, csupán fejben tervezek. A szememben látszik a harag lángja, és ökölbeszorított kezemen. Már akkor a bosszút tervezem, amikor az illető még végig sem mondta a gondolatmenetét. És ha én állok bosszút, az igazán véres lesz.
Egyébként kifejezetten gyűlölöm az embereket. A muglikat főleg, de úgy általánosságba véve az egész társadalmat, a népet, amelyikbe beleszültek. Túl sokan vagyunk, és mindenki mocskos, undorító és fertőzött. Olyanok vagyunk, mint egy betegség, egy fertőző kór, amit el kell pusztítani, mert a világot mi fogjuk lerombolni az életstílusunkkal. Nem tudok sokáig nagy társaságban lenni, nem tudom hallgatni a hisztis kis ribancok értelmetlen csacsogását, azt, hogy a kamu szerelmi életükről panaszkodnak, miközben a vőlegényem, az egyetlen tiszta élőlény ezen a világon, egy koszos cellában roskad.
Azt hiszem valamilyen szinten megőrültem akkor, amikor elvitték őt tőlem. Szeretem a fájdalmat, okozni is, és érezni is. Ez vagyok én, és senki kedvéért nem fogok megváltozni, semmilyen szinten.
hobbi;mások kínzása, festés.
dolgok, amiket szeret/nem szeret; a családja, Daarius, a macskák, a fájdalom. / az emberek, a kedvesség, a nyálas viselkedés, a csokoládé.
példakép;Az édesanyja.
kedvenc helyszíne; a tengerpart, ahol Daarius megkérte a kezét.

Koponyám sötét magányában raboskodsz életfogytiglan.

Pálca
12 hüvelyk, teljesen merev, diófa, egyszarvúszőr maggal
Patrónus
nem tud patrónust megidézni, hiszen halálfalónak készül)
Erősség
IDE ÍRD A KARAKTER ERŐSSÉGEIT
Gyengeség
IDE ÍRD A KARAKTER GYENGESÉGEIT
Dementorok
Amikor a macskája, Belzebub meghalt, mert elgázolta egy mugli.
Edevis tükre
Önmagát és a szerelmét Daariust, aki jelenleg Azkabanban van.
Mumus
Hogy Daarius sosem szabadul ki, illetve, hogy meg kell ölnie a saját ikerhúgát.
Amortentia illata
frissene nyrt yep, vér, cigaretta füst, a dohány illata, a sós víz

Külsö leírás
A húgom kiköpött mása vagyok. Barna szemmel, és ugyan ilyen színű hajkoronával rendelkezem, amit általában begöndörítek, hogy meg tudjanak minket különböztetni. Szeretem a feltűnő, kihívó ruhákat, leginkább a vörös és fekete színű darabokat. A magas szárú csizma már szinte a védjegyemmé vált, ahogyan a fekete bőrkabát is. Hogyha van valami a muglik világában amit csodálok, és az a divat. Király cuccokat hoznak össze, amiket én szívesen magamra veszek. A testemen csupán egy tetoválás található, egyenlőre, ez pedig egy pálca a jobb vádlimon. Már alig várom a másodikat, de az olyan fajta tinta amit ki kell érdemelni; a sötét jegy.  

Születési hely
Dublin, Írország
Származás
Aranyvérű/div>
Elkötelezettség
Sötét Nagyúr
Születési idő
1983. november 14.
Családi állapot
Bonyolult kapcsolatban
Roxforti ház
Mardekár

Elötörténet
Emeraude egy négy gyermekes család legidősebb csemetéje. A szülei – bár nem a legnagyobb hírűek közül valók – aranyvérűek, s ahogyan felmenőik is ők is büszkén támogatják a Sötét Nagyúr munkálkodását. Emmi ezek között az eszmék között nőtt fel ikerhúgával együtt, akivel bár külsőre megszólalásig hasonlítanak, belsőre olyan eltérőek, minta kutya meg a macska. Emeraude nem éppen a hűségéről híresült el. Köztudott, hogy bár a végletekig kiállna családja és szerettei mellett, senki életét nem tartja többre a sajátjánál, és gyakran él azzal a saját maga által kitalált mottóval, hogy „inkább ti vesszetek, mint én”.

Már egészen kislány korában megmutatkozott vele született kegyetlensége, és az, hogy mennyire élvezi, milyen szinten szórakoztatja mások fájdalma. Az apja rögtön szárnyai alá vette és tanítgatni kezdte, remélte, hogy elsőszülött lánya átveszi majd a helyét a Nagyúr seregében. Emmi szívesen vette az akadályokat, tanulta a különböző sötét varázslatokat, és nem riadt meg önmagától, ám amíg ő egyre közelebb került apjához, a húga úgy távolodott el tőle. Aliceből ugyanis hiányzott minden gonoszság, minden kegyetlenség. A légynek sem tudott volna ártani, s ez gyengévé tette őt Emmi szemében.

Tizenegy évesen, mikor megkapták a leveleiket a Roxfortból, a család nagy ünnepséget szervezett nekik. Akkor már mindkét kisebbik testvérük megszületett, s míg Rory minden nap Emmi nyomában lépdelt, s próbálta eltanulni nővérétől a kegyetlenkedés minden lépését, addig Mona inkább megbújt a sarokban, s csendesen figyelte az eseményeket.

És még abban az évben a Mardekár ház gazdagodott egy diákkal Emmi személyében. Az iskola kifejezetten jól ment neki, az osztálytársai szerették karizmatikus viselkedése miatt, a fiúk pedig döglöttek érte kihívó, már akkor is nőies öltözködése révén. Tizennégy volt, amikor a szülei közölték vele, hogy amint betölti a tizenhetet hozzá kell mennie egy szintúgy Mardekáros, és hozzá hasonlóan aranyvérű fiúhoz, kinek családja a Nagyúr kegyeit élvezheti; Daarius Fitzpatrickhez. Emmi, bár őrjöngeni és hisztizni akart tudta, hogy példát kell mutatnia a testvéreinek, és büszkén kell viselnie, hogy az a megtiszteltetés érte, hogy egy aranyvérű család őt választotta kisebbik fia menyasszonyának. Daarius és ő már megismerkedésük napjától kezdve szimpatizáltak egymással, és szinte azonnal szerelem alakult ki közöttük, ám Emmi nem bírt megállni egy ember mellett. Magának akarja Daarius testvérét is, akit viszont a húgának ígértek, s míg vőlegénye Azkabanban raboskodik, addig ő nyugodtan szórakozhat az idősebb fivérrel is, miközben titokban szerelme szökését tervezgeti.



Vissza az elejére Go down
 
Emmy North
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chrysocolle North

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Készülő karakterek :: Futottak még-
Ugrás: