>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Edward Bryson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Edward Bryson

Hozzászólások száma :
1
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Edward Bryson   Edward Bryson EmptySzomb. Okt. 29, 2016 10:55 pm


Edward Bryson

Főkarakter
Marcus C. Bradley
Csoport
Üzlet
Play by
Sam Claflin
Foglalkozás
Író/Könyvtáros
Karaktertípus
Saját/Keresett
Különleges képesség
Végtelen vicc tudása

Belsö leírás
Vicces: Szeretek poénkodni, talán ez az egyik fontos eleme az életemnek. Szeretem, amikor mások nevetnek és megfeledkeznek a gondjaikról. Bármikor jól jön egy kis poén, nemde?
Művelt:  Hiába vagyok egy poénmester, művelt vagyok és kifinomult, talán ez az egyetlen dolog amit megtanultam a szüleimtől. Fontos, hogy mindig értelmes és intelligens legyél, mert enélkül semmit se érsz a világban!
Kedves: Ennek a szónak sok jelentése van, és szerintem mindegyik jellemez engem. Szeretek segíteni az embereknek, átadni a helyem az idősebbeknek a közlekedési járműkön, megdicsérni másokat és még sok mást.
Megbízható: Nálam a legféltettebb titkod is jó helyen van, hidd el nekem. Sokat ér nekem az ember bizalma, és nem tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé az emberek bizalmával való játszadozás.
Gondoskodó: Férfi vagyok, mégis szeretek vigyázni a szeretteimre. Ez azt jelenti, hogy sok figyelmet terelek azokra az emberekre akiket a szívembe zártam.Nélkülük nem bírnék élni!
Őszinte: Azoknak, akikben megbízok nyugodt szívvel ötöm ki a lelkem. Nem szeretek hátba szúrni embereket, nem vagyok kétszínű.
Rendszerető: Körülöttem minden rendezettnek kell lennie, mert különben számomra ott lesz a világomnak a vége. Talán kicsit jobban szeretem a rendet és tisztaságot, mint kellene.
Önálló: Hamar megtanultam egyes egyedül lenni, hamar elszakadtam a családomtól. Nincs szükségem segítségre semmiben, maximum csak a nyakkendő kötésben.
Melegszívű: Szeretem a romantikus filmeket, vannak olyanok, amiket meg is könnyezek. Túl hamar tudok megszeretni embereket, és nagyon megértő vagyok.
Nyitott: Nyitott vagyok az új barátságokra, akár magamtól is leszólítok embereket. Fontos számomra, hogy legyenek barátaim, akikre számíthatok és megbízhatok. Természetesen mindenki megbízhat és számíthat rám.
Békés: Szeretem, ha nyugodtság vesz körül, ez jellemez engem talán a  legjobban. nem szoktam idegeskedni, élvezem az életem.

Egy mosoly akár életet is menthet!

Pálca
PÁLCA JELLEMZŐIT - HOSSZA, MAGJA, FA TÍPUSA - IDE ÍRD
Patrónus
IDE ÍRD A KARAKTER PATRÓNUSÁT
Erősség
IDE ÍRD A KARAKTER ERŐSSÉGEIT
Gyengeség
IDE ÍRD A KARAKTER GYENGESÉGEIT
Dementorok
IDE A KARAKTERED LEGROSSZABB EMLÉKÉT/EMLÉKEIT ÍRJAD
Edevis tükre
IDE ÍRD, HOGY MIT LÁTNA A KARAKTER EDEVIS TÜKRÉBEN
Mumus
IDE ÍRD A KARAKTERED MUMUSÁT/LEGNAGYOBB FÉLELMÉT
Amortentia illata
IDE ÍRD AZON DOLGOKAT, MELYEKNEK ILLATA KELLEMES ÉRZÉSSEL TÖLTI EL A KARAKTERT

Külsö leírás
Magas: 180 centiméterrel magasodok a föld felé, amivel mindig is kitűntem a tömegből. Sokan hívnak langalétának, nem zavar, nincs semmi bajom a magasságommal. Talán annyi, hogy mindig nekem kellett mindig segíteni elérni a legfelsőbb polcokat,a mi megterhelő azért.
Izmos: Ez most nem az önmagam fényezéséből mondom, de ez igaz rám. A sok edzés meghozta eredményét, ugyanis már régóta figyelek jobban a testemre, és sok órát töltöttem edzéssel és sporttal. Imádok sportolni, a tevékenységek terén nem vagyok válogatós, ugyanúgy szeretek úszni, mint például kviddicsezni.
Ízléses: Ezt az öltözködésemre érteném, ugyanis nekem is megvannak azok a ruhadarabjaim, amiket szívesen hordok, de egy egyszerű póló+farmer+tornacipő összeállításban is elvagyok. Kiegészítőket ritkán hordok, maximum egy óra, vagy bőrkarkötő.
Helyes: Ezt se önmagam dicsőítésére említem, de sokak szerint sármos és jóképű vagyok. A hajam egyszer barna, egyszer szőke, és nem is nagyon engedelmeskednek nekem tincseim, szóval úgy állnak, ahogy akarnak. A szemem mogyoróbarna, az orrom megfelelő lejtésű, és ajkaim se hófehérek. Ezzel sose éltem vissza, nem is volt komoly kapcsolatom, bár őszintén csak néhány randim volt, de azok is rosszul sültek el.
Mosoly: Igen, ez illik rám. Nincs olyan, hogy nem húznám mosolyra ajkaim, szerintem fontos, hogy az ember jól érezze magát. Bármit megteszek annak érdekében, hogy valakit mosolyogni láthassak.

Születési hely
London
Származás
Arany
Elkötelezettség
Status Que
Születési idő
1977. február 14
Családi állapot
Egyedüli
Roxforti ház
Hugrabug

Elötörténet
Egyszer volt, hol nem volt, még az Óperencián is túl, ahol a kurta farkú malac túr, volt egyszer egy fiú. Ez a fiú, Edward egy palotában lakott, és mindent megkapott amit csak akart, és akkor ehetett csokoládét, amikor csak akart. Egy híres írónak volt a leszármazottja a családja. Az anyukája kedves volt és szerette Edwardot, de a férje, vagyis a király mindig mást akart. A király nem szerette a fiát, bábként kezelte, és úgy formálta a kisfiút, ahogy ő azt szerette. Képzeld! A fiú tudott varázsolni, és elképesztő dolgokat művelt! Volt egy lány barátja, Prudence és a lány is tudott varázsolni. A szülei rossz szemmel nézték a kettő gyerek barátságát, ezért Edward szülei amikor csak lehetett, nem engedték fiukat játszani Prudieval. Időközben az apja kevesebbet volt a királyságban, és titkolózott. De ez Edwardot nem érdekelte, mert kapott egy levelet egy varázslóiskolától,a miben felvételt nyert a Roxfort Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskolába.

Mosolyogva olvasom a már összegyűrt, és rajzokkal díszített lapot, amin a 11 éves énem próbált egy történetet írni. Miután végeztem az olvasással lerakom magam mellé, és a gondolataimat próbálom helyre rakni.
Vissza az elejére Go down
 
Edward Bryson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Készülő karakterek :: Futottak még-
Ugrás: