>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Szülők kerestetnek x aurorok x választható pb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Abigail Jane Edgecombe

Kor :
23
Keresem :
Apu és anyu, kviddicssztár, a srác a szomszédból
Hozzászólások száma :
46
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Szülők kerestetnek x aurorok x választható pb   Szülők kerestetnek x aurorok x választható pb EmptySzomb. Nov. 05, 2016 12:27 am

Mr. Edgecombe

40-47
Minisztérium
Johnny Depp (csak ajánlat)
Auror
Félvér/Mugli születésű
Te vagy a mi apukánk, akit nagyon-nagyon szeretünk, és akit bármelyik pillanatban elveszíthetünk. Lassan 2 éve annak, hogy elmondtátok, hogy leukémiát diagnosztizáltak nálad, azóta jársz azokra a  kemoterápiás kezelésekre, ami mindenkit megvisel, kisebb-nagyobb részeket mutatunk fel belőle, mindenki próbálja titkolni, ahogyan csak tudja, te látod is mindezt, és mégsem változol, igyekszel ugyanolyan maradni, amilyen mindig is voltál, ezzel is reményt súlykolva mindannyiunkba. Aurorként alkalmaznak a Minisztériumban, így anyával egy területen dolgoztok.
Abi: Ha te nem vagy, talán én sem ez vagyok. Nem lenne a kviddicsőrület, a csínyek... vagyis lehet, hogy lennék, de lehet, hogy valami másik mix lennék. Ki tudja azt jobban szeretnéd-e, de a jegyei biztos jobbak lennének, bár ennek anya talán jobban örülne. Mostanában egyre többször váltakozik a sírás-nevetés, s akad perc, amikor előtted is eltörik a mécses, te azonban mindig megvígasztalsz, előveszed Brumm urat, s a világ máris szebb lesz újra, fényesebben süt a nap, színpompásabb a szivárvány, és én újra mosolygok. Mert ezt teszi, hogy vagy nekem, összetörnék, ha elveszítenélek. Még akkor sem szóltál egyetlen árva szót sem, amikor tavaly nem szóltunk egymáshoz Marie-vel, úgy gondoltad ezt nekünk kell megoldani, nem akartál beleszólni. Támogatsz, bármit is tervezek el, bármit is szeretnék csinálni, csak várj még egy kicsit... amíg kitalálom mi az, aminek majd örülhettek mindketten. Csak ne menj el!

Nagyon-nagyon várunk! Csak gyere! Very Happy




Mrs. Edgecombe

40-47
Minisztérium
Meryl Streep (csak ajánlat)
Auror
Félvér/Mugli születésű
Te lennél a mi anyukánk, akit szinytén olyan nagyon-nagyon szeretünk, ahogy apát. Megvisel minden, ami történik, mintha az élet összeesküdött volna ellened, és összecsapnának a fejed felettt a hullámok: apa beteg, közben háború zajlik körülöttünk, öldöklések és sikolyok hangja mindenütt. Te mégis a lábadon állsz, akár a tölgy, nem hullasz a földre, igyekszel erős maradni mindannyiunkért. S közben harcoltok azért, hogy legyen jövőnk, a betegséggel és aurorként az ellenséggel, hogy életben maradjunk, és legyen jövőnk. Vigyázol ránk, ahogy erődből kitelik, terelgetsz minket legjobb tudásodhoz mérten, szereted látni, hogy rendben vagyunk, neked ez adja a lelki erőt, és ha tudod, apa leletei javulnak, ebből táplálkoza tudsz csak némi nyugalmat sugározni, hogy egyikünk se rémüljön meg, s rokkanjon bele bármibe, magadra vennél minden terhet.
Abi: Te sütöd a leges-leges-legfinomabb sütit a világon, és mivel tudod, hogy imádom a fahéjat, ezért karácsonykor az egyik fő attrakció mindig az. Ha a jegyeim nem is a legjobbak, attól még büszkén vallod, hogy én bizony a te mosolygós lányod vagyok, még akkor is ha bizony lehetnének biztatóbbak is azok a minősítések. Finn elhozatala a te ötleted volt, Shakespeare szintén tőled ered, és az örök jókedv, pozitívum és csupavidámságra is te tanítottál.  Most is igyekszel mindenre tanítani, felnyitni a szememet, hogy minden sokkal egyszerűbb legyen, és megynugtatni mindenek felett. 
Vissza az elejére Go down
 
Szülők kerestetnek x aurorok x választható pb
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cordelia és Adeline De Troch / unokatestvérféle / 18 / választható pb
» _____ Traynor - a húgom - 19 - választható pb
» Sebastian Kötelezően választható középső név Spark
» Apuci - választható pb - Sötét varázsló/Más csoport
» Dorothy Becker x legjobb barátnő x Hugrabug x 16 x választható pb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Archívum-
Ugrás: