>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kviddicsjátékos újra iskolapadban x 20-22 x meggyőzhető pb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Abigail Jane Edgecombe

Kor :
23
Keresem :
Apu és anyu, kviddicssztár, a srác a szomszédból
Hozzászólások száma :
46
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Kviddicsjátékos újra iskolapadban x 20-22 x meggyőzhető pb   Kviddicsjátékos újra iskolapadban x 20-22 x meggyőzhető pb EmptySzomb. Nov. 05, 2016 12:58 am

Kviddicssztárt várnak a pályára

21-22 éves
Roxfort vagy Elysium
Channing Tatum/Sam Claflin vagy más
Kviddicsjátékos újra iskolapadban
Arany/Félvér
Kedves William/Jade/Tristan/Samuel/Jason/Robin/Dave/Derek/Luke!
Pár éve indult el a karriered kviddicsjátékosként. Szinte nem is futott be semmilyen ívet, egyből felfigyeltek a tehetségedre, és egy elismert csapat tagja lettél. Na jó, azért ennyire nem volt gyors a menet, először utánpótlásban kezdted, majd a kőkemény edzések meghozták a várva várt eredményt, és pár hónappal később már a nagyok között léptél a pályára. Irigyelni való karrier. Azonban egyik napról a másikra sikerült-e megőrülnöd, vagy nem-e - ezt lehet sosem fejted ki pontosan -, gondoltál egyet a csúcs kellős közepén és visszaültél újra az iskolapadba. Talán az anyád fejmosása hatott, de szöget vert a fejedbe a gondolat, hogy nem leszel mindig fiatal és bolond, és a sportolói pályafutásodat követően valami más után kell nézned, mert ebből az ember rendszerint kiöregszik. Igen, szerintem ezt anyukád találta ki, elvégre magától ki gondolkodna ennyire előre, főleg ilyen fiatalon. Vagy fiatal lányokkal szeretted volna magad körülvenni, képtelenségnek tartom, tekintve, hogy mennyien olvadoznak a jelenlétedben és üldöznek is téged, még csak teperned sem kell, úgy is mindenkit megkapsz, akit szeretnél? Esetleg volt valami botrányod, ami miatt ez most jó fényben tüntet fel? A szaktudásoddal lehetsz kommentátor, vezethetnéd a kviddicsrovatot, viszont te mégis az oktatás mellett döntöttél, hogy tanár leszel, vagy valamelyik csapat edzője, az már csak rajtad áll, az biztos, hogy most újra a kastélyban vagy - már amikor. Mert nem egyszerű összeegyeztetni a jelenleg is zajló karriered az iskolai előadásokkal, már az engedélyeket sem volt egyszerű megszerezni, s bokros teendőid közepette, az állandó loholásban, azt sem tudom, hogy találkozhattunk mi össze.
Összességében egy rendkívüli energiákkal bíró, vidám, alapvetően jófej srácot képzeltem el, aki ha a kviddicsről van szó eltökéltséggel, szakértelemmel, hatalmas koncentrációval és főként mérhetetlen szenvedéllyel rendelkezik. Emellé sok minden beleférhet. Very Happy

A posztot tekintve, én az őrzőre voksolnék, az hatalmas segítség lenne Abinek, de ha persze mást szeretnél, akkor sem harapom le a fejedet! Very Happy A csapat, ahol játszik úgy képzelem valemelyik angol/skót/ír válogatott -egyet kérek, ne Montrose Magpies tag legyen, valamilyen ellenséges csapat lehet, de nem akarom, hogy körülrajongja a karakterem -, nem hinném, hogy sokkal messzebbről való, hiszen akkor miért jött volna éppen a Roxfortba? Very Happy A pb ügyében minimális rugalmassággal rendelkezem, csak egyeztessünk, olyan legyen, akiben én is kiegyezem, szóval kicsit meg kell győzni, nem igényel nagy erőfeszítést, csak kicsit, ha nagyjából egyezik az ízlésünk. Very Happy Ha bármilyen kérdés merülne fel, vagy csak azt szeretnéd, ha előállnék valamilyen konkrét névvel, csak zaklass oldalchaten, vagy akár már PM-ben, lődd felém a bagylokat! Very Happy
Nagyon-nagyon-nagyon várlak!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Kviddicsjátékos újra iskolapadban x 20-22 x meggyőzhető pb
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Archívum-
Ugrás: