>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Thalia&Violet - 1996 - Abszol-út - Listen to jazz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Violet Mae Walmsley

Kor :
27
Hozzászólások száma :
8
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Thalia&Violet - 1996 - Abszol-út - Listen to jazz   Thalia&Violet - 1996 - Abszol-út - Listen to jazz EmptySzomb. Nov. 26, 2016 3:41 pm






with love

Thalia&Violet
Summertime//I’ve counted 406 words//


Az Abszol-út nyüzsgő forgataga mindig is lenyűgözött engem. A szinte egy testként mozgó tömeg, a színek, a zsivaj, a káosz, annyira jellemző volt erre a helyre, mindig is imádtam itt csatangolni. Főként nyáron, mikor a színek még ragyogóbbak, az emberek még mosolygósabbak. Tiszta öröm közöttük téblábolni, nézelődni, rátapadni a hűs üvegű kirakatokra. Még ha üres kézzel is térek haza, úgy érzem, megérte lejárni a lábam, nyomorogni az üzletek között. Itt igazán különféle emberek járnak-kelnek, igazi kincsestár az egész. Ha kedvenc helyet kellene választanom, biztosan az Abszol-út lenne az.
Szerencsére társaságom is akadt mindig, Thalia, a legjobb barátnőm most (is) elkísért. Már csak miatta is megérte, hogy hugrabugos diák lettem a Roxfortban. Nem tudom, mit csinálnék nélküle. A sok közös emlék és élmény örökre egymáshoz láncolt minket, nagyon remélem, útjaink sosem válnak el igazán. Hiszen mihez is kezdenék nélküle? Ő ad erőt, kitartást, bátorságot az életem minden egyes pontjához, na meg senki mással nem olyan bulizni és takarodó után kiszökni, mint vele. Gyakran rajtakapnak, mikor már aludnunk kéne, de ez sem akadályozott meg minket, soha de soha.
Úgy érzem néha, ő az egyetlen személy, aki valaha is megértett és tényleg szeretett. Mármint szeret, jelen időben is.
- Tudod, Thalia, keresnünk kéne valami izgalmas helyet.
– ajánlottam fel a barátnőmnek, és válaszát várva ránéztem. Biztos voltam benne, hogy ő is szeretne valami újat látni, nem csak mindig a szokásos cukrászdába beülni és átbeszélni a dolgokat, amiket már ezerszer megtárgyaltunk.
Megragadtam a kezét és magam után húztam. Ha hagyta magát, akkor a tömegen könyökkel átfúrtam magunkat, rosszalló pillantások kíséretében. Senki nem szereti, ha oldalba könyökli egy fiatal csitri, megértem én.
Ha nem tetszett Thaliának, hogy magammal akartam rángatni, akkor hát egyedül fúrtam át magam a varázslókon, kevesebb rosszalló tekintet kíséretében ugyan. Reméltem azért, hogy jön utánam a barátnőm.
Mondjuk nem is értem mit gondoltam, hiszen, mint említettem, minden helyet bejártam már az Abszol-úton.  Meglepőnek találnám, ha valami felfedezetlen helyre bukkannánk rá.
Besodródtunk egy bolt cégére alá, ami jótékony árnyékkal kényeztette túlhevült bőrömet. Megálltam pihenni, szusszanni egyet, mert a tömegen való átverekedés valójában egy fárasztó tevékenység. Miközben a folyóként menetelő tömeget pásztáztam a szememmel, valami érdekeset vettem észrea szemközti falon.
- Thalia, nézd! – mutattam a különös poszterre, amit még sohasem vettem észre eddig. Nem tudom, a barátnőm is kiszúrta-e, de mindenesetre én igen. – Ne menjünk oda és nézzük meg közelebbről azt a posztert?
A poszteren lévő charleston ruhás nő vonzott engem, mintha azt szerette volna, hogy megérintsem. Nem volt ellenvetésem ez ellen.
Vissza az elejére Go down
 
Thalia&Violet - 1996 - Abszol-út - Listen to jazz
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Távolabb :: Időnyerő-
Ugrás: