>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Eadlyn A. Sullivan

Kor :
24
Hozzászólások száma :
13
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17   Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17 EmptyPént. Aug. 26, 2016 1:08 am

Marcus ...

16-17
Mardekár/Hugrabug/ Hollóhát/Griffendél
Dylan O'Brien (vagy Evan Peters vagy Luke Mitchell vagy Kit Harrington)
Tanuló
Arany/Félvér/Mugli születésű
Mindig is különc voltál, és ezidáig még sosem beszéltünk, mert te az a tipikus fura srác vagy, aki alig beszél a többiekkel, és tökéletesen el van egyedül meg azzal a néhány emberrel, akivel igazán jóban van. Talán ha nincs az autóbaleset, akkor sosem ismerkedünk össze, s talán ez az egyetlen jó dolog van az egész tragédiában, ami miatt az életem fenekestül felfordult. Nem elég, hogy a családom meghalt, még kaptam egy borzalmas gyámot is a vér szerinti apám személyében, így az életem elég gyors ütemben romba dőlt. Hogy pontosan mi történik velem, azt én magam sem tudom, de megesik, hogy hangokat hallok a fejemben, olyan hangokat, amik nem tudom, honnan jönnek, s az én hangomon szólnak hozzám. Mit suttognak? Semmi jót, csupa olyan dolgot, amitől kiráz a hideg és csak azt szeretném, hogy vége legyen, hogy elhallgassanak, de hiába futok, nem menekülhetek előlük, s te is így kerültél a képbe.
Próbáltam elmenekülni, azt reméltem, hogy magam mögött hagyhatom a hangokat, vagyis a hangot, mert azóta rájöttem, hogy az illető egyedül van... Szóval a kastély folyosóján futottam, már kezdett sötétedni, hátrafordultam, hogy követ-e valaki, s ekkor botlottam beléd. Nem tudtál semmit mondani, mert én egyből azzal jöttem, hogy követ valaki és biztos mindjárt ide ér, de te végig láttad, hogy senki sincs ott, én hátranézni sem mertem. Lenyugtattál, nem tudom hogyan, de sikerült.
Nem sejtettem, hogy ez lesz, de olyan ez az egész, mintha függenék tőled, van benned valami, ami miatt a hang a közeledben nem szólal meg, azonban nem lehetek veled egész nap és arról sem merek neked beszélni, hogy kiesnek dolgok, van, hogy a nap végén nem emlékszem, hogy egy adott időtartamban mit és hol csináltam. Félek, mi történik most?

//A helyzet az, hogy a lánykámnál skizofrénia van kialakulóban és arra gondoltam, hogy lehetne valami védőbűbáj a srácon, mert mondjuk az egyik családtagja vagy ő maga szintén ilyen problémákkal küzd és ezért nincsenek mellette Eadlynnek problémái, meg ugye később lehetne több is köztük  Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17 3271097833 Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17 956206758
Vissza az elejére Go down
 
Marcus | Dylan O'Brien/Evan Peters/Luke Mitchell/Kit Harrington | 16-17
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan × Luke Mitchell × 21-23
» Sidrus Evan Rosier
» Marcus && Eadlyn
» Marcus Caspar Bradley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Keresettek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: