>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Eadlyn & Jack - Hello, beautiful

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Jack Cavanagh

Kor :
39
Hozzászólások száma :
14
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Eadlyn & Jack - Hello, beautiful   Eadlyn & Jack - Hello, beautiful EmptyHétf. Dec. 12, 2016 8:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Soha nem volt kétségem afelől, hogy kivételes vagyok. Ahová csak beléptem, az emberek megnéztek maguknak, legeltették rajtam a szemüket. Alapjaiban véve ez soha nem zavart, sőt, egyenese imponált, hiszen ki nem szereti az elismerő pillantásokat? Én semmi jónak nem vagyok az elrontója. De persze vannak olyan napok, mikor én sem lehetek jó kedvemben, ilyenkor pedig a sok fürkésző tekintet nagyon, de nagyon böki a csőrömet. Azt hittem az ember legalább itt megihat valamit anélkül, hogy ne nézzék meg az emberek, de alábecsültem szerény személyem kisugárzását. Ilyen az, ha egy vidám ember olyan helyre érkezik, ahol még hírből sem ismerik a jókedvet. Márpedig ez a hely… nem derítene éppen jókedvre.
Felcsillant a szemem, mikor ismét nyílt az ajtó, de ezúttal nem egy újabb szekrényméretű, ápolatlan, kissé trágya szagú szakállas jöttment lépett be a Szárnyas Vadkanba. Ami azt illeti, az itteni társaságot elnézve – akik valószínűleg törzsvendégek – felüdülésként hat egy ilyen lány. Aki még nem a földön kúszott az alkohol mámora miatt, fel is kapta a fejét. Na de én! Én felálltam, igazítottam egyet a nyakkendőmön és a pulthoz léptem, egyenesen mellé. Előtte ugyan kissé arrébb kellett tessékelnem az egyik kedves szakállas fickót, de egy mosolyomba került mindössze, hogy arrébb üljön. Ritka kedves ember.
-Helló, szépségem! – villantottam egy ezer wattos vigyort a lányra, a bájosabb fajtából. – Ne is foglalkozz ezekkel a… mintahímekkel – az úriember szót kissé erősnek éreztem, ahogy körbepillantottam. – ritkán teszi be ide a lábát egy hölgy. Olyan hölgy, aki … tudod, nem az apjukra emlékezteti őket. – lehalkítottam a hangomat, mintha egy titkot mesélnék, de… nos, ez a titok aligha titok. – De én, nem tartozom ehhez a díszes kompániához! – ráztam a fejemet mosolyogva. – Lemerem fogadni, hogy te se, igaz? – válaszolnia sem kell, habár én sem tudhatok mindent, ezzel szinte biztosan nem lőttem mellé. – Mit szólnál, ha beszélgetnénk egy kicsit? Egy korsó… - a mellettem ülő fickó korsójára pillantottam és elhúztam a számat. – ilyen biztató színű csoda mellett? Van pár érdekes sztorim! – dicsekedve dőltem hátra és nyaltam meg a számat. Mégis ki ne élne egy ilyen lehetőséggel? Ha a helyében lennék, én ugranék.
Vissza az elejére Go down
 
Eadlyn & Jack - Hello, beautiful
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack Cavanagh
» Jack & Raziel
» Ansel & Jack - Helló, pajtás!
» Vortigern & Jack - Crux Ansata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Távolabb :: Brit-szigetek :: Roxmorts :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: