>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Hely a szívemben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Vortigern H. Sorel

Kor :
33
Keresem :
Hozzászólások száma :
60
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Hely a szívemben   Hely a szívemben EmptySzer. Jan. 25, 2017 7:14 pm



  • Vortigern Hyginus Sorel

  • S lám, én sem vagyok egyedül


    Nem vagyok egyedül.
    Nem vagyok egyedül, bár kétségtelen, magányos vagyok. Megfizettem az árát annak, hogy megkapjam legalább látszólagos biztonságom, s kényelmi komfort zónámon belül folytathassam üzérkedésem, melynek a végcélja a szabadság, függetlenség, s a Visszhang felszabadult kacajának hangja! De vajon megérte-e ezt az utat választanom, megérte-e a kitaposott ösvény helyett a járatlanra lépnem, megérte-e kockáztatnom mindent, beleértve saját emberségem és méltóságom egyaránt?
    De túl késő ezen agonizálni. Választás elé állított az Élet maga, én pedig vállaltam, hogy elzárkózom a normális, emberi kapcsolatoktól, helyüket pedig valami sokkal morbidabb veszi át, ami messze eltér a normáktól, az elvárttól és a megszokottól. Nekem nem jut többé barátokból, nem jut többé szerelmekből, s aligha jut többé akár ellenségekből. Jut helyette megmagyarázhatatlan üresség, amit semmi sem pótolhat, szívszorító érzés, ha testvéremre gondolok, mumus a szekrényből, vagy düh és gyűlölet. Mik ezek, ha nem társaim a magányban?


  •    

    Kapcsolatok


             

    Echo James Sorel

    legszentebb testvérem


             

    Milena Scamander

    az elfeledett első szerelem


             

    Ansel Jean-Pierre Balmain

    A Mumus
       

     





Kód:
<div style="width: 300px; height: auto; margin: 10px auto; background-color: #413B6B; border: 10px solid #413B6B; color: #fff; font: normal normal normal 12px/110% Calibri; text-align: justify;">
Ide írhatsz le bármit azzal kapcsolatban, milyen a viszonyunk, úgy és olyan formában, valamint hosszan, amilyenben csak akarod. A lenti kis cumóval pedig megcímezheted valamilyen címkével, rád bízom, ne fogd vissza magad. :3 Szóval hajrá, szavakra fel, és spammeld csak szét ezt a topicot! Csak másold ki a fenti kódot a használatához, és írd át a szövegeket benne.
<div style="width: auto; height: auto; padding: 15px; background-color: #1C0B2B; margin-top: 10px; text-align: right; text-transform: uppercase; font-style: Italic; font-weight: bold;">
Barát/Ellenség/Amit akarsz
</div></div>



Ide írhatsz le bármit azzal kapcsolatban, milyen a viszonyunk, úgy és olyan formában, valamint hosszan, amilyenben csak akarod. A lenti kis cumóval pedig megcímezheted valamilyen címkével, rád bízom, ne fogd vissza magad. :3 Szóval hajrá, szavakra fel, és spammeld csak szét ezt a topicot! Csak másold ki a fenti kódot a használatához, és írd át a szövegeket benne.

Barát/Ellenség/Amit akarsz
Vissza az elejére Go down
 
Hely a szívemben
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Kacatok :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: