>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tanár-diák szerelemben másik felem / 30-35 év

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Morella Dixon

Hozzászólások száma :
3
Hírnév :
2

TémanyitásTárgy: Tanár-diák szerelemben másik felem / 30-35 év    Tanár-diák szerelemben másik felem / 30-35 év  EmptyKedd Márc. 28, 2017 7:56 pm

Szabadon választható /A William a kedvenc nevem khm/

30-35 év (szerintem alá már nem helyezhetjük az állása miatt)
Roxfort
Benedict Cumberbatch vagy más hasonló kaliberű férfi, ha nagyon nem jön be
roxforti tanár
Arany/félvér, de akár mugli születésű
Mindketten egészen meg vagyunk illetődve: te azért, mert egy (khm.. jóval) fiatalabb lányban -,akit egyébként már akár nőként is számon lehetne tartani - találtad meg a megnyugvást, azt amit idáig kerestél, ahogy a tinédzser lányok fogalmaznak a Nagy Ő-t, aki nem mellesleg meg lett áldva intelligenciával is. Míg én a kis buborékomból kikukkantva -, amibe legfőképpen a családomat engedem be, megpillantottalak és valami egyszerűen teljesen magával ragadott benned, méghozzá megismertette velem az igaz szeretetet. Nemcsak szerelem ez, szeretet is. Mind benne van a gőzölgő teában az ellógott vasárnapokon, reggeli kacajok mellett, amikor megvitatjuk épp ki akart téged megtéríteni, hogy feleség kéne már, vagy engem traktáltak a barátnőim a kisfiúk pattanásos, helyes arcával. Persze, tudunk mi komolyak lenni, és mindketten úgy véljük, hogy a kapcsolatunk is ilyen. Érdekes, szokatlan, de akármelyik szögből nézzük is nem vitatható a kapcsolat köztünk.

/Mint látod nem sok mindent kötök meg, és kapó vagyok bármiféle ötletre. A férfi hátterét, családját is tetszésed szerint alakíthatod (annyit kérek, hogy ne legyen felesége, ha gondolod lehet ex-felesége, de párhuzamosan nee Embarassed ). A jellemével kapcsolatban annyit mondanék, hogy egy humoros, azonban talpraesett szerethető (és szerető) embert képzeltem el, persze megfűszerezheted vagy amit csak kívánsz, de Ella vágyik, szinte éhezik a szeretetre, tehát szükséges lenne, hogy legyen egy ilyen oldala is.
Nem ágyasként szerepelnének egymás életében, épp ez az érdesebb oldala ennek a viszonynak, hisz ezt nem mindenki nézi/né jó szemmel, vagy hinné el.
Ui: Arra gondoltam kijátsszhatjuk, amikor találkoztak és rengeteg vicces, konfliktussal és rózsaszín felhőkkel teli szerepünk lehet.
Ui2: Nagyon-nagyon várlak gyereee! Tanár-diák szerelemben másik felem / 30-35 év  139316815 /  
Vissza az elejére Go down
 
Tanár-diák szerelemben másik felem / 30-35 év
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Keresettek-
Ugrás: