>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Roland Mc'Maggory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Leonard Twinter

Keresem :
Nobody
Hozzászólások száma :
41
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Roland Mc'Maggory   Roland Mc'Maggory EmptyKedd Aug. 16, 2016 9:32 pm

Roland Mc'Maggory

17
Mardekár
Diego Barrueco
Diák
Biszexuális
Szaros korod óta ismerjük egymást, hisz szomszédok vagyunk és egyben legjobb barátok is. Igen, talán én vagyok az egyetlen igaz barátod, aki nem azért van veled, mert menő vagy és aranyvérű, én látom benned az embert, talán látom a lelkedet, ha van.. Általában egy mocsok dög vagy, aki mindenkinek beszól és igen köcsög is vagy emellett. Igazi mardekáros vagy, teljesen beillesz a csapatba, de velem mégis kedves vagy és rendes -amikor senki sem látja, titkoljuk, hogy barátok vagyunk-.
Azonban miután kiderült, hogy anyukád rákos, te teljesen megváltoztál és a mostani kis ribanc, akivel együtt vagy rossz útra vezet. Most nyáron úgy váltál el anyádtól, hogy ezt kiabáltad neki: "Bárcsak megdögölnél már ma!". Tudom, hogy nem ezt akarod, tudom hogy nem gondoltad komolyan, őt szereted a legjobban a világon. Apukád már egész kis korodban meghalt és csak anyukád volt neked -meg én-.
Most pedig elmesélem az utolsó születésnapomat, hogy milyen volt, ami kicsit fura lesz.. Tudod te veled ünnepeltem, otthon senki sem ért rá és mindenki nyaralt, csak engem hagytak otthon. Hát mondanom sem kell, hogy szarul éreztem magam, sőt haza se mentem estig, te pedig fogtad magad és főztél nekem vacsit és vártad, hogy megérkezzem. Csodálatos este volt, vedeltük a bort és panaszkodtál, én is panaszkodtam, de sokat nevettünk. Majd kimentünk a teraszra és leültünk, amikor megláttunk egy hullócsillagot és én kívánta.. Azt kívántam bárcsak megcsókolnál és te azt tetted. Reagálni sem volt időm, megcsókoltál, aztán a részegségre fogtad és leléptél, azóta nem beszélünk róla és nagyjából egymással sem.. Ezek után pedig mint mondtam, kiderült hogy édesanyád rákos. Mindenkit eltaszítottál magadtól, beleértve engem is.. Most pedig elhatároztam, hogy felkereslek és nem hagyom, hogy csak úgy lelépj és kitörölj az életedből, ennél azért többet érdemlek, azonban azóta nem tudom, hogy tekintsek rád, mert az a csók mindent megváltoztatott.

//Hát nagyon várlak és remélem hamar megérkezel, azonban nem tudom, hogy mi lesz a végkifejlete ennek, majd megbeszéljük és nagyon várlak! Azonban mindenhez ragaszkodnék, de ha ügyesen érvelsz, akkor változtathatunk bármiben.
Vissza az elejére Go down
 
Roland Mc'Maggory
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Keresettek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: