>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Diana Treadway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Diana Treadway

Keresem :
Hozzászólások száma :
4
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Diana Treadway   Diana Treadway EmptyHétf. Aug. 22, 2016 11:28 am


Diana + Margaret +  Treadway

Főkarakter
Diana
Csoport
Hollóhát
Play by
Adelaide Kane
Foglalkozás
diák, leendő feleség
Karaktertípus
saját
Különleges képesség
-

Belsö leírás
Diana nem egészen olyan ember, mint aminek az emberek először hiszik. Jóval bonyolultabb, összerakottabb személyiséggel rendelkezik. A szülei nagyon sokat költöttek már gyerekkora óta a taníttatására, így persze etikett órákat is vennie kell. Minden szabályt tud, és próbál betartani – nem mintha ő ezeket annyira élvezni. A családja jelenlétében egy kitűnő tanuló, illedelmes hölgy, aki néha úgy viselkedni, mint egy Jégkirálynő. Ilyenkor a tökéletes lány szerepét játssza, hogy otthon teljes legyen a békesség. Aztán van a felszabadult, szabad Diana, aki már inkább a tüzes nap, és nem a fagyos jég. Ő imádja, ha pöröghet – képletesen – és szereti kimondani a véleményét. Ha jobban belegondolunk ez igazi személyisége, ekkor önmaga.  De sajnos többször kell ezt a sokkal energikusabb részét elnyomnia, hogy az apjának megfeleljen. Emiatt, pedig kezd szétcsúszni az élete. A sorozatos hazudozás, hogy egyre jobban elássa az igazi személyiség jegyeit mind-mind tönkre teszik. Lassan tényleg átváltozik valaki mássá.  Egyre kevesebbet tud mosolyogni, és inkább csak a jövő okozta stresszen gondolkozni. Kezd felépít maga köré egy falat, amit talán később soha se tud majd ledönteni, még segítséggel sem.

A szerelem kétélű fegyver, gyermekem, mert sok örömöt szerez, de fájdalmat is okoz.

Pálca
Szőlő, főnixtoll, 10 és fél hüvelyk
Patrónus
Órix
Erősség
könnyen megtalálja az elemek közti közös pontot, átlátja az összekúszálódott szálakat
Gyengeség
probálja mindenkiben a legjobbat látni, még a legnagyobb szörnyetegben is
Dementorok
egy gyönyörű nap a bátyjával
Edevis tükre
saját szabadsága
Mumus
Családja bűnei miatt elitélik
Amortentia illata
Menta

Külsö leírás
Dianán már kiskorában látszott, hogy mennyire szép nő lesz, és egy így is lett.  Az arcvonásait édesanyjától örökölte, de azon kívül mindenben az apja családjára hasonlít jobban. Pedig ő gyerekként nagyon is szeretett volna szőke hajat, mint amilyen anyukájának és a testvérének van. Amolyan gyönyörű gyűrű göndör hajat, ami a festményeken lévő angyalkáknak van. Mára már elfogadta, hogy a genetikát nem tudja irányítani – és, hogy elég nevetséges lenne szőkén. Barna haja az évek során mindig egy kicsit sötétedik, már-már lassan fekete lesz. Évek óta növeszti és próbálja rendben tartani. Utálja, ha szálkás a vége, és zsíros hajjal soha se indul sehová. Szeme színében is inkább az apjára ütött, hajához hasonlóan ez is barna, igaz jóval világosabb árnyalatú. Ha csak teheti csinosan öltözködik , és persze szereti kihangsúlyozni a tökéletes alkatát. 172 centijével sok lány felé magasodik, de hála istennek a legtöbb fiú még így is magasabb nála. Régebben attól izgult, hogy túlnövi az ellenkező nemet, és emiatt senkinek se fog kelleni.

Születési hely
Edinburgh, Skócia
Származás
FÉLVÉR
Elkötelezettség
SEMLEGES
Születési idő
1983.11.09
Családi állapot
menyasszony
Roxforti ház
Hollóhát

Elötörténet
Mindössze 17 évesen menyasszony vagyok. Nem, ez nem valami szerep egy színdarabban. Ez a valóság, ami rohamosan közeledik felém. Eljegyeztek, vagy inkább eljegyeztettek egy számomra ismeretlen férfival. Ilyen korai házasság még a varázsvilágban is furcsa – pedig ez a hely tényleg abnormális minden szempont szerint, de hát mindjárt itt  a háború – vagy már rég itt van –, szóval a szokások merőben megváltoznak ilyen zord időben.
Mindenki másért házasodik: valaki szerelemből, más családot akar maga köré, megint más, pedig hatalomért. Sajnos én is az utolsóhoz tartozok, pedig higgyétek el én próbálok dolgozni rajta, hogy normális férj-feleség legyünk.  A közelgő háborúban a családom teljes mértékben semleges, igaz egyeseknek megvan a saját véleménye a felekről, de senki se mondja ki. Apám szerint bármelyik fél is nyer, a Treadway családnak, akkor is jól kell kijönni belőle. Hát nem undorító? Nyalizunk mindkét félnek, miközben egyikkel se vagyunk. Igen, teljes mértékben undorító és romlott.  Egyes szempontokból apám rosszabb, mint egy Halálfaló. Legalább azok felvállalják, hogy mit gondolnak – isten mentsen, hogy valaki azt higgye, hogy védem őket –, míg apám  gyáva féregként viselkedik.  Róla még sok dolgot ellehet mondani, amire én egyáltalán nem vagyok büszke, de ezek közül az egyik legkiemelkedőbb pozitívum, hogy borzalmasan okos. Amolyan „ravasz, mint a róka  Treadway”. Aranyvérű családba született, nem voltak  annyira gazdagok, de jól éltek. Volt még négy bátyja, akik mind-mind aranyvérű lányt vettek el a tiszta vérvonal fenntartása miatt. Apám erről hallani se akart, állítása szerint ez csak egy régi bugyuta szokás, ami a varázslóvilág végét fogja jelenteni, sőt még egy borzalmas gazdasági húzás is.  A szülei botránkoztak, mikor megtudták, hogy a kicsi fiúk egy félvér akar elvenni, aztán kiderült, hogy apám ennél tovább megy.  Elvett egy nagyon gazdag mugli lányt , így gazdagabb lett az összes testvérénél – családi titok, hogy a nagymamám ennek hatására kapott szívrohamot.  Igen, apámat soha se érdekelte a varázsló vér tisztaságával kapcsolatos előítéletek, ő egyszerűen csak a pénzzel foglalkozik.
Most, pedig újra egy házassággal akar több pénzt keresni. Vágóhídra küldött állatként kezel, akiből csak pénzt tud kifacsarni. Én már megpróbáltam ezerszer, hogy elengedjen, hogy szabad életet kezdhessek, de ennyi próbálkozás után nem tudok mint tenni, csak feladni. Elegem van a családi vitákból, abból, hogy minden körülöttem inkább egy örültek házára hasonlít. Én csak nyugodt életet akarok és egy kis boldogságot mellé. Ezért próbálkozok jó menyasszonyként viselkedni, megismerni a vőlegényemet és reménykedni, hogy a mi családunk normális lesz. Közben próbálom a vágyaimat kordában tartani, hiszen valójában a szívem valaki teljesen más felé húz.  
Vissza az elejére Go down


Leonard Twinter

Keresem :
Nobody
Hozzászólások száma :
41
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Diana Treadway   Diana Treadway EmptySzomb. Szept. 24, 2016 11:50 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Diana Treadway
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Diana && Nathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Elfogadott karakterek :: Hollóhát-
Ugrás: