>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 B*tchin' perfect

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Eris E. Royce

Hozzászólások száma :
2
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: B*tchin' perfect   B*tchin' perfect EmptyKedd Jan. 03, 2017 10:31 pm


Eris Eden Royce

Főkarakter
Balmain ♚
Csoport
Hollóhát ♚
Play by
Gigi Hadid ♚
Foglalkozás
Tanuló & prefektus ♚
Karaktertípus
Saját & keresett ♚
Különleges képesség
Tizenhét bankkártya ♚


A rohadt r*banc
az egyik kedvenc jelzője, mert úgy gondolja, ez mutatja a legtökéletesebben, hogy valamit jobban csinál a többieknél. Abszolút nem zavartatja magát, ha arról van szó, hogy rálépjen bármelyik, magát magasabbra helyező aranyvérű hercegnő vagy hercegecske lábára, sőt, olyan természetesen vesz részt a könyöklésben, hogy a vérségi hierarchiához szokott közönség általában legalább egy körrel lemarad a döbbent kapcsán: valaki, aki ennyire kiszolgáltatott áldozati helyzetben van, ritkán ennyire nagyképű. Létezik a politikai korrektség, de ő nem él vele, ha valakit parasztnak, csúnyának vagy szerencsétlennek talál, hangot is ad neki, és a legkevésbé sem rezdül meg attól, hogy ez személyeskedésbe fusson ki - egy jóízű bunkózásra, prolizásra, buzizásra mindig jut idő. Általában senkinek nem tűnik fel, de az emberi ostobaságot honorálja így, az esetek egy részében, mikor az alany tényleg semmit nem tett, ő sem feltétlenül rúg bele tiszta szórakozásból..
Sok olyan tulajdonsága van, ami alapján nem nagy művészet utálni: semmi alázat, biztosan elfelejti a születésnapod, mindenből jó jegyei vannak, garantáltan lesz megjegyzése a külsődre, a viselkedésedre, és legyen akármilyen jó illatú a haja, nem a legjobb érzés, mikor a nyitott szemedbe és szádba csapja megfordultában - ennyit érsz neki, és ezt biztosan többször alá is húzza majd, mikor hátra sem néz, és legközelebb már 'random diák 23'-nak szólít.

Az a könnyűvérű prefektus
a másik állandó megnevezése, bár ez sokszor kiegészül egyéb jelzőkkel, kevésbé szalonképesekkel - tény, sosem fogta vissza magát, ha szórakozásról van szó, legyen a téma férfiak, nők, tanárok, de mivel mindig kényes volt az ízlésére, ez hosszas minőségellenőrzés után történt, bánni viszont miért bánná? Ő akarta, és élvezte is, de hosszútávú kapcsolatokra, vagy őszinte érzelmekre nem kell számítani tőle, már az őszinte gúnyolódáson kívül. A szerelmi vallomásokat gyűjti egyébként, szép fala van belőlük az ágya mellett, és ha esetleg rossz napja lenne, azt nézegeti némi megerősítésért - ott, helyben viszont valószínűleg csak mosolyogna, aztán egy csípős megjegyzés után távozna.
Szeret a folyosón királynőként sétálgatni, és hogy eközben a rendszegőkre is figyelni tud, már csak hab a tortán: otthon sem csinálna mást, és itt pontot is vonhat érte..? A legtöbb tulajdonsága nem teszi túl kedveltté, de a népszerűség egy másik kérdés, és a nevét egész biztosan mindenki ismeri már az iskolában, vagy ezért, vagy azért...


أميرة
ő mindenkinek otthon, legfőképp a személyzetnek, a befolyásos rokonságnak, akiket, ha érdekelné a szakmai előmenetele, bizonyára elképesztene egy skót magániskola gondolata, ha egyszer a kis hercegnő tanulhatna bárhol a világon a családi vagyon csilingelésének köszönhetően. A kiterjedt família egyetlen boszorkányaként sokszor kerül olyan helyzetbe, ahol folyékonyan kell mások arcába hazudnia, de náluk ez az udvarias társalgás egyik formája, így hát tulajdonképpen nem okoz gondot - amíg a pénzmozgás változatlan a családtagok között, semmi nem zavarja a békét és idillt. Ők kapatták el a kis hercegnőt, de várható is volt a nevelőnők, a szinte bölcsőbe kapott aranyékszerek és a legdrágább díszletek között. Sikeresen belé nevelték a tudatot, hogy a világ körülötte forog, és a nemleges válasz nem létezik, amennyiben bemutatkoztunk előtte, és realizálták, kik is vagyunk - főleg, ha a külsőnk kimagaslik a tömegből, a nevünk garantálja a kiutat a kényelmetlenségekből és a bankkártyáknak sem vagyunk híján.
Egyetlen dolgot azonban nem vettek számításba: ha ehhez intelligencia is párosul, a következmények beláthatatlanul nyúlnak végig a perzsaszőnyegen a kristálycsillár alatt, és bőven túlér a megfelelően zöld gyepen, és még a mögötte húzódó, magántengerpart ringatásában bolyongó yachtnál is...


 


Veni, Vidi, Vici, Bitch

Pálca
Hét hüvelyk tiszta japán cseresznye, benne vélahaj mag dobog. Rövidnek látszik, némiképp kecsesnek és a csavarodó markolat miatt mégsem tömzsinek - tulajdonosa többet törődik vele, mint néhány barátjával. Hajszálerekre emlékeztető karcolat található a borításon, és a tapasztalatok alapján imád öntevékeny módon robbanni, ha illetéktelenek tapogatják. A hossza és viselkedése alapján lehet valami abban, hogy az apró termetek mindig a legnagyobb zsarnokok...♚
Patrónus
Kobold ♚
Erősség
Találékonyság, intelligencia, határozottság, saját jogán is létező öntudat, ambíció, kiváló ízlés - és Merlinre, senki nem néz ki nála jobban egy makacs másnap reggelén. ♚
Gyengeség
Mások rendszeres és változatos lenézése, az ilyen jellegű megjegyzések vissza nem fogása - nem is titkolt rosszindulat, mások nézőpontjának számba sem vétele, túlkompenzálás és az a képesség, hogy rossz pillanataiban a vásárlásban keressen menedéket - aki nem látta még a sminkes szekrényét, az hajlamos ezt kedvesnek találni.. ♚
Dementorok
Utálta magát nem a legfontosabbnak érezni a beosztási ceremónián, utálta, hogy sok más gyerek többet tud a világról és a szabályokról - aztán az első repüléstant mindennél jobban, de titokban mindig ejt néhány dühös könnyet, ha a körmei is letörnek. ♚
Edevis tükre
Kezében tartja a nemzetközi kviddicskupát, és épp magára kacsint, aztán dob egy csókot, míg mögötte a csapata áhítattal bámul rá. ♚
Mumus
A plafonról csöpögő vér, ami lassan megtölti a szobát - gyereksírással karöltve. Nem híreszteli, de hemofóbiás. ♚
Amortentia illata
Az érmék rozsdás aromája, a sivatagi sós forróság, a repterek légterének hűvössége, és a drága sminktermékek utánozhatatlansága - ezeket mondaná, de hogy mellettük ott a festék szaga és a sütőtökös pitéé.. psszt. ♚


Ami láthatatlan, de nagyon is jelentőségteljes sármot a pénz tud csak kibocsájtani magából, az mind ott van körülötte - a nevetése tiszta gazdagság, tiszta arany - egy vagyon nélkül is jóképű üzletember és egy volt modell gyermekeként nem is titkolt elvárás volt, hogy a tökéletesnél kicsit se legyen kevesebb, főleg a mindenben remekelő nővére után. A véleménye szinte mindig az arcára van írva, és kellően magasan is hordja, lehetőleg olyan magasan, ahová már a középszerű egyenruhák rengetege nem ér el - említésre sem méltó szinte, de ő természetesen ott szegi meg a házirendet a jóízlés nevében, ahol csak tudja. Magassarkú a harisnyához, némi rúzs, és a kiállás garantálja, hogy akkor se tűnjön kevésbé unatkozó, fotózásra váró címlaplánynak, ha épp másnaposan szorongatja a kávéját. Jellegzetes kézmozdulattal emeli a finom ajkaihoz, szinte ugyanezzel int be a jóakaróknak, ezzel jelzi, hogy mennyire nem érdekli általában a pórnép legtöbb nyavajgása.
Szinte mindig az arcára van írva a véleménye, és kizárólag akkor tűnik önfeledtnek, mikor véletlenül elmosolyodik, esetleg ha nagyon belemelegedik valami elfoglaltságba - ez lehet az olvasás, egy-egy házidolgozat, amelyeket biztos, hogy három nyelven küld el a kitalálójukkal annak anyjába, de sosem ejtene rajta hibát a perfekt, grafikusokat nedvesítő kézírásával. Ha már az érzelmekről van szó, az iskola egyik örök látványossága, amikor repüléstanon menetrendszerűen elgurul a gyógyszere a botrányos képességei miatt, és teljesen hisztérikusan csapkodja a földet a seprűjével, magából kivetkőzve fenyegetőzik és öröm nézni, hogy ez a lány milyen energikusan tud tombolni.
 

Születési hely
Al Morroca, Katar ♚
Származás
Mugliszületésű ♚
Elkötelezettség
Anarch ♚
Születési idő
1985. 03. 10 ♚
Családi állapot
Eljegyezve, de irreleváns ♚
Roxforti ház
Hollóhát ♚



Kedves Georgie!

Remélem, a maradék agyadat nem felhőzte be a hintőpor meg a tej szaga - miközben ezt írom, a világ legnagyobb hülyeségének tűnik, hogy még egy gyereket vállaltál, és ha én mondom innen, a dickensi pokolból, akkor annál kevés valódibb kijelentést fogsz olvasni ebben az évtizedben, főleg, mert csak mondókás-könyveket fogsz olvasni, sis. Őszinte és mély részvétem, de majd küldök neked képet apa új yachtjáról, mint te nekem abban az évben, amikor negyedszer szenvedtem fel magam a kisvasútra, te meg nélkülem mentél bulizni...! Hát így viselkedik egy felelős felnőtt, mitöbb, anya, feleség, bálvány...?
Nem, poénból sem tudok olyan hülye lenni, mint drága ماما, aki épp a mi apánkat halászta le magának annyi gazdag pasas közül.. de legalább boldognak tűnnek, elvégre minek neveznéd a házassági évfordulóra ajándékozott szigetet? Félek, anya eltapsolta minden lehetőségét, mikor én is megszülettem, és ennél nagyobb ajándékkal már nem tudja viszonozni a figyelmességet. Az mondjuk kifejezetten sokat árul el rólam, hogy épp egy fotózás közepén akartam megérkezni, mert ugye milyen pofátlanság, hogy nem velem foglalkoznak, és őszintén nem érdekelt, hogy ماما épp a karrierjét igyekszik megmenteni a szülőföldjén - halálra ítélt kísérlet volt, egy terhes nőnek arrafelé annyi a becsülete, mint egy döglött macskának. Imádom azt a történetet, amikor először találkoztunk, és mindketten elkezdtünk bőgni: én azért, mert nem tetszett, hogy megelőztél, te pedig azért, mert te egy idősebb testvért akartál, olyat, aki megtanít sminkelni és akinek a ruháit ki lehet lopkodni a szekrényből... Hát, ez végül teljesült, mert amíg te egy Prêt-à-porter voltál egész életünkben, én a Hauture Couture. No offense, imádlak, de milyen agybaj vett erőd rajtad, mikor az első iskolatáskád anyagának leopárdot választottál? Édesem, mihez kezdtél volna nélkülem? Szükséged volt és van rám, ahogy nekem is rád.. azért ne bízd el magad!
Szép gyerekkorunk volt, közel sem olyan, amit a fogfehérítős fogkrémet használó proletariátus szokott fantáziálni a szegény, elhanyagolt gazdag csemetékről. Nevetséges, kinőhetnének már tündérmesékből - nem, emlékszel, hogy Lagerfeldet mi azóta is bácsinak szólítjuk, és az első ruhatárunkat ő tervezte? Még mindig izgalomba hoz az első franciatanárunk, Monsieur Lutece, aki bátran elmehetett volna modellkedni, legalábbis ami a kifutókat illeti, neki sem volt reklám-arca. Öt év van köztünk, de akkor ez nem tűnt fel, mert pont ugyanannyira unatkoztunk a magánlakosztályban, ha nem értettük az adásokat, vagy ha meguntuk, hogy mindig csöngessünk a cselédségnek. A kedvencem a mai napig a karácsonyi képeslapok, amiket a kevésbé tehetős családtagok kapnak, és ott mosolygunk rajta mind: megőriztem az összeset, még azt is, amelyiken hat évesen épp kiesett az első fogam, és mégis úgy mosolygok, mint tízezer dollár - na igen, a pénz sosem volt gond. Egyesek ezüstkanállal a szájukban születnek, nekünk egy egész étkészlet jutott volna, ha épp ilyen felszínes vágyaink vannak. A luxus megrontja az embert, Georgie, és szörnyen unalmassá tud válni, ezért kezd sok hozzánk hasonló fiatal drogozni és mértéktelenül vedelni, és hogy egy kevésbé kellemes témát is felhozzak, mindenféle nyomorultakkal dugni. Nem beszólni akartam vele, de azóta reményeim szerint egyébként is megtanultad, hogy nem szopunk le senkit, aki márkajelzéses alsónadrágot visel...!
Szóval minden szép és sznob volt, minden nyarunkat utazással tölthettük, nyelvek tanulásával, és ماما azt is megtanította, hogy ha már nagyon elegünk lenne, menjünk csak el vásárolni. Imádom a bevásárlóközpontokat, és nevezz nyugodtan prolinak érte, van a pénzszórásnak valami olyan bája, ha másik is végignézik, amit nem adhat vissza egyetlen lezárt pop-up store is, akármelyik márkáé is.. Nálunk ez amúgy sem a lehetőségről szól, mert ha csak szerettünk volna valamit, legfeljebb napok kérdése volt, hogy a tökéletesen lakkozott ujjaink közé kaparintsuk. Aki azt állítja, hogy a pénz nem boldogít, sosem volt még neki elég ahhoz, hogy rájöjjön, micsoda ostobaságot ejtett ki a száján - épp ezért volt akkora törés az a bizonyos baglyos levél. Emlékszel, milyen képet vágtam? Épp az alkoholmentes mimózámba ejtette a nyomorult tollas istennyila, és lefröcskölte a Wintour néni által küldött csipkeruhámat, pedig akkor abban az összes többi kislány előtt jártam egy szezonnal benne.. Nem akartam egy ósdi skót iskola tanulója lenni, pont én, akinek az eredményei amúgy is kapukat nyitottak volna, ha a nevem nem elég hozzá! أَب megpróbált intézkedni, az ügyvédeink hosszú napokig tárgyaltak, és ez volt az egyetlen ügy, amit nem nyertek meg.
Most mennem kell.. megint békákat fogunk belezni löttytanon. Ne is kérdezd, mindig a körmöm alá ragad az összes cucc belőlük - rosszabb, mintha letörnének, pedig az is elég szomorú.
Ölel: húgod a pokol hetvenkettedik bugyrából


Kedves Georgie! 
A mai nap különösen kiválóan kurva undorító volt - a múltkori leveledben kérdezted, hogy megy a seprűlovaglás, hát most közölhetem veled, hogy úgy, mint átlagembernek a minőség felismerése. Az a baszatlan luvnya megint fölényeskedett, úgyhogy a legújabb Chanel kollekcióra meditáltam, hogy ne részesítsem egy ajándék gyomortükrözésben a seprűm nyelével. Utálom ezt a megalázó helyzetet, hogy pont nekem nem megy ez a hülyeség, mikor minden mást meg tudtam szokni...!
Már az is rossz előjel volt, mikor először mentünk az Abszol útra. Olyan volt, mintha egy bizarr filmforgatásra kerültem volna, végig vártam, mikor ugranak elő valahonnan, hogy átverés, mosolyogj, és mosolyogtam volna, aztán elfelejtjük, de az egyik kirakat mögött mindenféle dögöket osztogattak, a másiknál pedig üstöket.. Bizarr és elborzasztó volt, és amilyen ruhákat viseltek... Mintha a világ összes fashion-victimje együtt gyűlt volna össze önbecsülés-osztogatásra. Csak a bankban nyugodtam meg egy kicsit, ott már nem szorongattam ماما kezét, mert ez ismerősnek tűnt, a bankok mindenhol épp ugyanolyanok - kivéve, hogy itt koboldok ültek az üveg mögött. A családunk összes jelenlévő tagja úgy elsápadt, mintha valaki közölte volna velük, hogy idén nem mehetünk Hamptonsba augusztusban, de nekem tetszett a kis alak. Lehajolt a pultja mögül, alaposan megbámult, aztán féloldalasan elvigyorodott, és később így nézett rám akkor is, amikor átváltotta a pénzt, és tudtam, hogy mi egy nyelvet beszélünk, még ha más dialektusban is. Ez volt az első megnyugtató jele annak, hogy boldogulni fogok, még ha annyira utáltam is eleinte a világot, mint Anna Wintour a neonszíneket.
Nem írom le megint a kliséhegyeket, úgy kimentek a divatból az elsős élményeim, mint amilyen nyomtalanul fog a narancssárga bronzosító - második szemed fénye átalussza már az éjszakákat? Nekem tegnap nem sikerült, megint úgy érezte valamelyik értelmileg alacsony töltöttségű, hogy alvás vagy egyéb hasznos dolgok helyett házidolgozattal akarjuk tölteni az időt, ráadásul a tanárnak olyan a fizimiskája, mint Marc Jacobs egy elcseszett szeretőjének, akit két hét után látványos telefonnyomkodással tesz a múlt részévé. Átváltoztatástan.. ez a buzikultúra megmérgezi az egész légkört, úgyhogy még egy ok arra, hogy véletlenül se varázslót vagy boszorkányt szülj legközelebb, sis.
Valamiért mindenki azt hitte akkor, hogy a kígyós házba kerülök, mert tettem néhány megjegyzést a lépcső tisztaságára, mikor megérkeztünk - de tényleg, a takarítás nem szerepel a prioritások között, pedig egy pálcaintéssel megoldható, de mit is várnék az intézménytől, amelyik egy varázstalant alkalmaz erre? És mindig én vagyok a rosszindulatú, mikor mások végignézik, hogy kell ennek az egyébként pöcsfejnek felnyalni a sarat.. De a beosztásnál tartottam, és számorma nem is volt meglepetés, hogy az értelmesek közé kerültem. Az embereket valamiért megdöbbenti, ha nem vagy teljesen hülye, és még ki is nézel valahogy, mintha a genetika mindenkihez egyformán szemét lenne.
Az iskolai éveim aztán többé-kevésbé normálisan teltek, lettek barátaim, és ahogy minden hercegnőnek kell, udvartartásom is. Nem akarok erre túl sok szót pazarolni, mert erre sem érdemes: apakomplexusos, vérelitista szellemi kútmérgezők bandája a nagy részük, és mintha allergiásak lennének az ízlésre: talár, meg süveg, és hozzá a szürke ötven unalmas árnyalata egyenruhakészlet. Angol reggeli és kedélyfokozó angol időjárás.. megértem, hogy  بابا  annak idején miért menekült el a Királyságból, legyen bármennyire is angol lelkületű. Épp csak a gyephoki meg a teázás hiányzik, a kajájuk pedig olyan, mintha direkt hízásra játszanának, és csak a kilométerek miatt, amit x helyről teszünk y helyre - na azért nem undorítóan kövér még mindenki. És persze a féltékeny lánykolis hangulat... igyekeznek ránevelni arra, hogy csapatban létezz, lehetőleg abban is gondolkozz, de ez köztudottan a siker legjobb ellenszere, és nincs is középszerűbb mint a középszerűségre törekvés elkerülése: ilyen jutalmazással egyik sikerünk sem marad csak a miénk, de én bojkottálom ezt.
Azt, hogy magolós stréber lennék, hamar eloszlattam, úgy az első napok egyikén, mikor az egyik kis pápaszemes lesárvérűzött, és ráléptem a ronda cipőjére. Nem vártam, hogy majd sírni fog, vagy bocsánatot kér, de legalább egy kicsit megszeppent - utólag mesélte néhány háztársam, hogy itt némi alázattal jár, ha muglik között nevelkedtél, de én szarok erre. Ami jár, az mindig és mindenhol jár, és nem mondhatják, hogy nem érdemeltem ki a figyelmüket: mindig a jobbak közé számítottam, ami a tanulást illeti, mindenkit ismertem, és már az első éveimben sem ragadtam le kizárólag a csokibékás kártyák gyűjtésénél. Aztán jött az a bizonyos nyár..
Na ölellek, ideje elszállítanom csinos formáimat a törpe bűbájtanjára. Sosem hittem volna, hogy ezt a mondatot leírom..
Ölel: húgod a bacon hazájából


Kedves Vi!
A csodaszép és eredeti hajszínnel büszkélkedő hajaddal fojtalak meg, ha ez a levél harmadik személyhez kerül, de elvesztettem azt a fogadást, szóval elárulom neked, hogy miért kell hánynom a gyerekszüléstől. Nem mintha az nem lenne bőven elég undorító, hogy kitágulsz és átvágják a gátad, de lásd végtelen intellektusom megnyilatkozását is.
A nővérem egy idióta picsaként tud néha viselkedni - és ezt vele is közölni szoktam, ha épp megtörténik - és egyszer igencsak szabadon fogta fel a korlátokat. Őt nem zavarják az olyan apróságok, mint a fogamzásgátlás, a szerelem erejében viszont hisz, mint valami Austenen szocializálódott romanci, úgyhogy persze rögtön elkezdett hülyeségeket csinálni, ahogy kitettem a formás lábam otthonról a Roxfortként ismert koszfészek hívására. Negyedév előtti nyáron történt - van köztünk 5 év különbség, szóval tulajdonképpen nem is olyan bizarr, hogy terhes lett. Úgy, ahogy együtt is maradtak a sráccal, de mindkettőnek annyi fogalma volt a gyereknevelésről, mint McGalagonynak a stílusról, úgyhogy volt baj rendesen. Eljártam vele mindenféle klinikára, és oké, eleinte húztam a számat, mert ahogy puffadt, úgy lett egyre elviselhetetlenebb és idegesítőbb, de azért kitartottam, és azzal mentem haza Karácsonykor, hogy végre véget érnek a szenvedései. Mármint Merlin átkozott szűzhártyája, Vi, ha engem kérdezel, ez a kínzás egy kifinomult formája, és nem tudom megérteni, miért akarja bárki is többször átélni - ha a szex ekkora gondot tud okozni hosszútávon, hogy nem haltunk még ki..? Ew, na mindegy, vele voltam és támogattam, mégis a nővérem, és ha nem is szokott látszani, szeretem, még ha ilyen hülye is. Szorítottam a kezét, és nem voltam akkor biztos benne, kinek van erre jobban szüksége, mivel ő vigyorgott, mint Dumbledore, mielőtt év végén lepasszolja a pontokat Potternek, az érzéstelenítő dolgozott benne, én meg halálra voltam rémülve. Gondolj bele, Vi, egy másik embert húznak ki belőled, és közben mindkettőtöknek fáj - az életed pedig örökre megváltozik.
Nem vagyok rá büszke, de úgy bőgtem, mint még soha. Elkezdték, és úgy kapaszkodtam a nővérembe, hogy ki akartak zavarni, de nem hagytam magam. Rájuk kiabáltam, hogy folytassák, és ha baja esik bármelyiküknek, még azt a nyomorult maszkot is leperelem róluk.. Ismersz már, eléggé be voltam szarva, és akkor azért ritkán szoktak velem vitatkozni, de ezt a helyzetet nem tudtam uralni. Folyt a vér, és ahogy a padlóra csöppent... először csak hánynom kellett, éreztem hogy mindjárt jön, és legfeljebb elfordulni lesz időm, de nem, a testem megoldotta, és úgy vágódtam végig a csempén, ahogy meg van írva. Hát ez az én nagy és hősies diadalmenetem a nővérem szülésén, és bármennyire szeretem a kis szarost, azért az első dolgaim egyike volt megtanulni a patrónust egy idősebb diáktól, mert a többiek egyszerűen nem tudhatják meg, hogy ennyire kiégek a vértől. És a menstruáció...? Okádnom kell, tényleg. Inkább folyamatosan fogamzásgátlót szedek, nem hagyok szünetet, de nem, nem akarom látni és átélni, főleg azt nem, hogy esetleg velem is megtörténjen, ami a nővéremmel...
Na jó, ennyi mocsok elég mára, maradjon máskorra is, hátha kifogyunk a melegfelvonulásból meg az igénytelenségből, ami jellemzi szeretett iskolánkat.
U.I.: Bevált a szérum, amit küldtem? Nekem baromira nem tetszett a puritán illata, mármint uhh, ez annyira Kicsi ház a prérin.. Lehetek paraszt, de ennyire soha.
Csók,
Eris


Kedves Georgie,

te így megőrültél, ne haragudjál már? Eddig sem volt több eszed, mint egy Benetton táskának, de most tényleg, azt javasolni, hogy kezdjek azzal a weirdo rajzos gyerekkel.. Megint összevesztél a pszichológusoddal? Ugye tudod, hogy az csak akkor effektív, ha vissza is jársz hozzá? Malone suttyó seggének aprópénzre van szüksége, nem az én jótékony megjegyzéseimre, nekem meg főleg senkire, köszi, jól elvagyok a barátnőimmel. Kérlek, ne is próbálj analizálni, a két évad pszichológusos-realitytől nem leszel expert, tudom, hogy bizalmi gondjaim vannak, sőt, még a túlkompenzálás szót sem ma hallottam először, de törődj a saját szorongásaiddal, és Merlin szentséges szűzhártyájára kérlek, ne adj a gyerekeidre műszőrmét. Nem jó az senkinek.. a Petások úgyis mind olyanok, mint akik azt vallják, hogy állatokkal dugni oké, amíg az állat is beleegyezik.
Az idei tanév pont olyan napsugaras, mint Skócia ősszel általában - Prytes biztos, hogy legalább a felét elszívja annak, amit velünk trágyáztat, bár azt mondom, csinálja, legalább neki legyen jó tőle. Emlékszel, hogy javasoltad, hogy küldjünk ajándékba a repüléstant oktatónak egy vibrátort, hátha kedvesebb lesz? Idén úgy néz ki, tényleg muszáj lesz, mert óránként csak egyszer vagyok hajlandó a földhöz csapni a seprűmet az idegtől, az ő stílusa már nem fér bele. Czerny meg még mindig tiltott finomság, de a #squadgoals értelmében rá sem fogok nézni, ígérem. Azok után, ami azzal a gyakornokkal történt, ki is ábrándultam a tanári pódium magaslataiból - az embereknek mindig nagyobb a szája, mint amit az ágyban nyújtani tudnak.
Megkaptam a csomagod, köszi szépen. Nagyon kellett már egy új szemhéjfesték-paletta, teljesen ráuntunk a meglévő.. 102 darabra, de tudod, az igényesség mi mindent megkíván az embertől, még itt, Albion segglyukában is. Nem, soha nem fogom megszokni ezt az ignoranciát, amivel nem csak egymás felé fordulnak, de amivel tökéletesen ignorálják a másik világot, mintha tényleg a muglikat védenék a törvények, és nem őket, hogy kényelmesen csesztethetssék tovább a manóikat meg a többi varázslényt, zabálhassák a tökös derelyét és suhanhassanak talárjaikban.
Karácsonykor találkozunk, és ígérem, elmegyünk vásárolni annak örömére, hogy már prefektus is vagyok. Néhányan húzták a szájukat, például az egyik lány évfolyamtársam, de megdobtam apróval, és javasoltam, hogy ebből vegyen magának önbecsülést, olcsón mérik. Kérlek, ne olvass addig több pszichológiát, maradj a jótékonyságnál, mint ماما. Biztos vagyok benne, hogy még bőven vannak árva írástudatlan éhezők, akiket támogathattok, csak ne analizáljátok őket, rendben?
És most ismét rövid a levél, mert valamelyik éleselméjű mondta, hogy a vihar miatt a baglyok elkallódhatnak, és a súlyosabb pergamen nehezíti a repülést. Szóval csók innen, a középkor varázslatos rémálmából - jót ne halljak felőled, sis!
Eris, a felelősségteljes és főleg, nagyon szexi prefektus
 
Vissza az elejére Go down


Mercury Arkell

Kor :
65
Hozzászólások száma :
90
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: B*tchin' perfect   B*tchin' perfect EmptyKedd Jan. 03, 2017 11:19 pm

Megvettük
Vissza az elejére Go down
 
B*tchin' perfect
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Elfogadott karakterek :: Hollóhát-
Ugrás: