>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Játékpartner kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Marietta Edgecombe

Kor :
26
Hozzászólások száma :
103
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyPént. Aug. 12, 2016 1:50 pm

Játékpartner keresö

Ha már saját lábadra álltál, és nem függsz tőlünk, de nem tudod kivel játszhatnál, ha már mindenkivel játékod van, akit csak ismersz, ha felmerült benned egy játékötlet, ami eddig senkinek sem tetszett, vagy csak nem tudod kivel kezdj bele, ha játszani akarsz valakivel, akivel eddig még sosem kerültél össze, ha szükségetek van egy harmadik személyre a folytatáshoz, ha csak elveszettnek érzed magad, és nem mersz írni valakinek játékügyben, ha akadt egy kis időd, és azt játékba fektetnéd, ha megírtál egy kezdőt, de játékostársad eltűnt, ha még úgy érzed egy valaki feltétlenül beleférne, ha.... Számtalan a lehetősége annak, hogy hogyan fejezheted be a ha szóval induló mondatokat, de bármelyik is, arra ez a topic a megoldás. Keress magadnak játékostársat, de ne csak várd a sült galambot, ne legyél rest az előtted szólókra sem ráírni, ha nincsenek különösebb elvárásaid, és képes vagy alkalmazkodni. Amennyiben sokszorosan elkeltél, vagy megtaláltad partnered, abban az esetben húzd át hozzászólásod tartalmát.
Vissza az elejére Go down


Milena Scamander

Kor :
32
Hozzászólások száma :
32
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Friss husi   Játékpartner kereső EmptyVas. Okt. 09, 2016 2:25 pm


A friss husi játékra jelentkezik. Várom a partnerem egy vagy akár több játékra is, témára való megkötés nélkül.

Update: Egyelőre beteltek az üres helyek, de ha mégis kedved volna hozzám, keress fel, és megbeszéljük a dolgot. Wink
Vissza az elejére Go down


Roland Moorehead

Kor :
24
Keresem :
Hozzászólások száma :
25
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyVas. Okt. 23, 2016 9:20 pm

Halihó! Játékpartner kereső 2786771129

Játékostársat keresek! Egyelőre csak egyet, igen. Mivel szeretném ha Leo kicsinálna XD Játékpartner kereső 3982169491 Ötletem rengeteg van, szóval nem kell megijedni ha nincs semmi terved. Kezdőt nem valószínű, hogy vállalok, csak ha nagyon muszáj. JA és nagyon lassú író vagyok mostanában a munkám miatt. Játékpartner kereső 2495771096 Tehát napi két posztnál többen nem ígérek, kivéve akkor amikor szabad napom van. Smile Ha így is felkeltettem az érdeklődésed akkor írj szépen egy pmt nekem. Nem foglak megharapni! Rolling Eyes


Elkeltem! Játékpartner kereső 139316815 Köszönöm. :3 Játékpartner kereső 2786771129
Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com/


Acacia June Frye

Kor :
24
Hozzászólások száma :
3
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyVas. Nov. 06, 2016 7:38 pm

Csacsogó griffendéles leányka keresi első (és jelenleg maradjunk abban, hogy egyetlen) játékospartnerét! Bármire nyitott vagyok, kezdőt szívesen írok, de az alaphelyzet ötletének kitalálását szívesen átadom bárkinek.... Very Happy
Vissza az elejére Go down


Vortigern H. Sorel

Kor :
33
Keresem :
Hozzászólások száma :
60
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyPént. Nov. 18, 2016 4:43 pm

Játékpartner kereső Qpi49g
Vissza az elejére Go down


Gwyneth Moss

Kor :
39
Hozzászólások száma :
13
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyKedd Dec. 06, 2016 8:19 pm

Játékpartner kereső 58382348
Vissza az elejére Go down


Adam Rogers

Kor :
49
Hozzászólások száma :
9
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyKedd Dec. 06, 2016 11:40 pm

Bedobom magam a közösbe, hogy frissen ropogósan az elfogadás után valaki játékot kezdjen velem! Aurorként bármerre fellelhető vagyok, nyugodtan ereszd el a fantáziádat. Gyakoriságnak a heti 1 reagot tudom ígérni látatlanban, sajnos felnőtt ember lévén dolgozom és mivel szellemi munkát végzek ami garnatáltan leszív nap végére, ettől többet legfeljebb csak ihlettúltengés esetén várj tőlem! Akinek egy lassabb, nyugodtabb játék a szimpatikus és nem RT feelinggel azonnal tegnapra akarja a válaszokat, állok rendelkezésére! A baglyokat a minisztériumba várom ez ügyben a postával! Smile Úgy néz ki elkeltem! Smile
Vissza az elejére Go down


Lake Malone

Hozzászólások száma :
4
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyPént. Dec. 30, 2016 1:53 pm

No szeretettel várnék valakit, akinek van egy ilyen idiótára gusztusa! Very Happy
Vissza az elejére Go down


Vianne M. Gardner

Hozzászólások száma :
10
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyKedd Jan. 03, 2017 5:33 pm

Próba 1-2-3 Rolling Eyes Nem harapok ám. :3 :3
Vissza az elejére Go down


Alice Sinclair

Kor :
23
Hozzászólások száma :
15
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptyVas. Jan. 08, 2017 6:31 pm

Sziasztok!

Szívesen játszanék még valakivel, ha van rám igény. Very Happy Amit tudni kell, hogy bármiben benne vagyok, lehet akár Roxfortos játék, de valami elvetemült is, nem féltem a lánykám. Very Happy


Köszönöm, elkeltem többszörösen is! *-*
Vissza az elejére Go down


Shephatiah Blackbridge

Hozzászólások száma :
43
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptySzomb. Jan. 14, 2017 11:53 am

Ez nem annyira játékostárs kereső hirdetés, mint jelzés, hogy az érdekelt diák-karakterek, reményeim szerint az összes, bár kicsit faramuci a pm helyzet, szóval a diák karakterek jó része pm-et kapott!

Ám mert nem mindenkinek az a főkaraktere, de nem folytattam kiterjedt nyomozást ide is bemásolom a biztonság kedvéért, remélem a játékkereső cím mindenkinek a szemét idecsábítja :3

Szép napot!

"Üdv mindenki!
Ez még csak egy igényfelmérő üzenet, arra lennék kíváncsi, hogy hányan szeretnének esetleg tanórásat játszani átváltoztatástan témakörben (a roxfortban)? Van egy elképzelésem arról, hogy ez jó játék lehetne, olyan három/négy napos reagkörökben gondolkodom, nem túl sűrű, de azért nem is kell hónapokat várni, nem gondolok túl nagy, eposzi terjedelmű reagokra tanári részről sem, amennyire lehet törekedni fogok a dinamikus, élvezetes óratartásra. Ha egy-két jelentkező már van, akkor is megtartom, akinek most sűrűbb az élete, és nem ér rá igazán az se aggódjon, ha beválik, tartok még órát :3 Most csak felmérem a vállalkozószellemet egy pm formájában!

Shephatiah (átváltoztatástan-tanár, Mardekár házvezető)"
Vissza az elejére Go down


Alfred J. Wick

Hozzászólások száma :
5
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptySzer. Márc. 01, 2017 12:54 am

Na lassan idáig is elbicegek

Az oldal világában, és főleg a tanárkarakter műfajában még nemigen vagyok járatos, úgyhogy itt adok fel apróhirdetést a szolgálataimmal.
Tippeket-ötleteket is szívesen fogadok, az utóbbi időben olyan jó hatvan évvel fiatalabb karakterekben van inkább gyakorlatom.

[insert elérhetőségek - bagolypostacím, mugli telefonszám; hopporhívás elvből nem opció, és nem is biztonságos megkísérelni se Twisted Evil ]
Vissza az elejére Go down


Vortigern H. Sorel

Kor :
33
Keresem :
Hozzászólások száma :
60
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső EmptySzer. Márc. 15, 2017 6:56 pm

No emberek.
Kezd visszajönni az írókám, a kedvem, valamint úgy néz ki, lassan időm is elég lesz ahhoz, hogy a játékaimal folytassam. Mindazok, akikkel játékom van, jelezzenek nekem valamilyen formában, amennyiben folytatni kívánják azt, és ha még számíthatok jelenlétükre. Smile

Vorti és multijai
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékpartner kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Kommunikációs részleg-
Ugrás: