>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 1-es számú lányszoba (M)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Marietta Edgecombe

Kor :
26
Hozzászólások száma :
103
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: 1-es számú lányszoba (M)   1-es számú lányszoba (M) EmptyPént. Szept. 30, 2016 1:40 pm

1-es számú szoba


Szoba lakói:

  • Anne Newsome
  • Deborah Winslet
  • Natalie Edwards
  • Név4
  • Név5



A hozzászólást Marietta Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 08, 2016 2:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Anne Newsome

Kor :
24
Hozzászólások száma :
26
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Re: 1-es számú lányszoba (M)   1-es számú lányszoba (M) EmptyVas. Okt. 23, 2016 3:48 pm


   
Natie && Anne

   
csajos este

   

 Ez az egész annyira furcsa. Mégis miért hittem én azt, hogy bárkivel együtt tudnék maradni huzamosabb ideig? Az nm az én stílusom és ott volt Darius, akinek köszönhetően ez csak még inkább megbizonyosodott. Erre itt van Thomas, vagy Paul, mert azt mondta, most így hívják... Tulajdonképpen semmit sem tudok róla és bevallom, nyáron pont ezért jött be annyira, mert titokzatos volt és emiatt szexi, de a nyár elmúlt és én lezártam azt az időszakot az életemben. Hogy most miért jött ide azt még mindig nem sikerült megértenem, hiszen Oroszországban is van varázslóiskola vagy hol... Lényeg a lényeg hogy arrafelé na! Akkor miért nem oda ment? Ott senki sem röhögné ki az akcentusa miatt, ami szerintem mondjuk szexi, csak az éretlen kis törpék ezt még nem tudják felfogni. Na mindegy, én nem kelek a védelmére, az sosem volt rám jellemző, pont az ellenkezője inkább, megkeseríteni szeretem mások életét, egy kis színt vinni az unalmas napjaikba, mert bár itt van ez az egész Sötét Nagyuras mizéria, de én arra teszek magasról. Nem érdekel, nagyon nem, hogy mégis mi a helyzet, de ez a szüleimnek nem nagyon tetszik. Hát persze, hogy halálfalók, mi mások lennének... És azt akarják, hogy én is legyek az, hogy álljak a Sötét Nagyúr mellé, mert majd kell az utánpótlás. Mégis honnan veszik ezt a hülyeséget? Hadd döntsem már el én, hogy mit akarok az életemtől és még nem látom értelmét annak, hogy álláspontot válasszak magamnak ebben az egész háború szerű valamiben. Fiatal vagyok, élni akarok és így is teszek!
Ma estére Natievel megbeszéltünk egy csajos estét, már ránk fér az tuti. Na nem mintha nem találkoznánk minden nap, de hát na, azért egy filmezős, körömlakkozós, kibeszélős este mindent visz. Ja igen, sikerült apunak megtanítania nekem nyáron egy varázslatot. Csak a kazettára kell vele célozni és már nézhetjük is a rajta lévő anyagot, menő mi? Gőzöm sincs honnan szedte, de nem is érdekel túlságosan, csak működjön és kész pont.
Mikor belépek a szobába Natie már ott van, persze én szokás szerint késtem, de gyorsan ledobálom az édességeket a táskámból az ágyra és kikeresem a körömlakkokat a ládámból. - Na, mit nézzünk, átnyálaztad már a kazettákat? - kérdezem tőle, miközben átöltözök a nem éppen sokat takaró hálóingembe. Megszokták már ezt tőlem, egyáltalán nem vagyok szégyenlős és így érzem jól magam....


   

   
||music:zene|| words: szavak száma || note: megjegyzés
▲▼
   
Vissza az elejére Go down
 
1-es számú lányszoba (M)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1-es számú lányszoba (G)
» 2-es számú fiúszoba (M)
» 1-es számú lányszoba (Ho)
» 1-es számú fiúszoba (M)
» 1-es számú fiúszoba (Hu)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképzö Szakiskola :: A kastély :: Alagsor és pincefolyosók :: Mardekár klubhelyisége-
Ugrás: