>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Másodszülött Flamel fiú // 27-28 // Pótlék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Gilbert R. Flamel

Kor :
37
Keresem :
Hozzászólások száma :
16
Hírnév :
1

TémanyitásTárgy: Másodszülött Flamel fiú // 27-28 // Pótlék    Másodszülött Flamel fiú // 27-28 // Pótlék  EmptyHétf. Okt. 31, 2016 1:12 am

Xy Zz. Flamel

27
Rád van bízva
Daniel Brühl, Kit Harington
Szabadon választható
Aranyvér / Félvér
Drága testvér öcsém nem tudom mi van veled mostanában, mikor még beszélő viszonyban voltunk se meséltél magadról sokat, hogy mik az álmaid vagy mit szeretsz a tanuláson kívül, de mivel önző mód rád hagytam minden terhem nem is annyira számított. Ennek ellenére akkor még meglepően jól kijöttünk, úgy éreztem felnézel rám, mint bátyádra, bár sosem nőttem fel ehhez a feladathoz és nem épp a követendő példát mutattam neked. Ennek ellenére te sokkal megbízhatóbb voltál nálam, rád lehetett számítani már fiatalon is, kiemelkedő voltál mind magatartásban, mind tanulmányi eredmények terén, megvolt benned az a felelősség tudat, amit én már régen elhagytam az egyik utca sarkon. Mikor úgy döntöttem elutazom és hátra hagyok mindent te voltál, aki leghangosabban tiltakozott, mindent a fejemhez vágtál a semmirekellőtől kezdve a hasznavetetlen senkiig. Akkor már nem volt túl jó a kapcsolatunk és nem is váltottunk egy baglyot sem míg távol voltam. Nem tudom, hogy viselted a rád nehezedő felelősséget, vagy hogy intézted a szüleink temetését vagy épp hogy dolgoztad fel azt. Lehet hogy a munkádba menekültél, vagy épp a megváltást hozó bódultságot választottad hol az alkohol, hol egyéb szerek segítségével. Lehet, hogy elég volt a felém táplált mérhetetlen gyűlöleted, hogy feldolgozt a gyászt, amit csak tovább fokozott a tény, hogy a dédszüleink rám hagyták a kutatásuk gyümölcsét. Nem tudhatom, mert még mindig csak akkor beszélsz velem mikor feltétlen muszáj. Én viszont nem haragszom rád, sőt röstellem, hogy olyan csúnya módon cserben hagytalak és igyekszem kicsit kisimítani a kapcsolatunk gyűrődéseit kisebb nagyobb sikerekkel.

//Nos tehát keresem a kisöcsém, akire lázadó személyem ráherdált minden felelősséget már fiatal korunk óta, így Ő volt az, aki elvitte a vállán a Flamel nevet. A szüleinkkel való kapcsolatod rajtad múlik, lehet hogy úgy érezted csak másodlagos vagy a szemükben, hogy nem szeretnek annyira, vagy hogy túl sokat várnak el tőled. Hogy hogy bírkózott meg ezzel, illetve a többi megpróbáltatással azt a megalkotóra bízom, ahogy a foglalkozását és a karakter egyéb alkotóelemeit is. Nagyrészt minden felxibilis, egyedül a vérkapcsolat kettőnk között  nem az - bár akár lehet egy olyan csavar is a történetben, hogy csak féltestvérek vagyunk vagy örökbe fogadtak, így indokolt lenne a félvérség is - illetve, hogy megromlott a kapcsolatunk fiatal korunk óta.
Alku képes a pb alany is, ha esetleg mást képzelnél el, bár örülnék Danielnek, de nem ragaszkodom hozzá. A név lehetne francia hangzású, de ezt is rád bízom.
Mivel nagy szabadsága van a megalkotónak a karakter koncepció terén, javaslom ne csak a testvéri szál köré építse az egészet, így lesz lehetőség másokkal való játékra is.  
Mindenesetre nagyon várom, úgyhogy remélem minél előbb gazdára talál.//
Vissza az elejére Go down
 
Másodszülött Flamel fiú // 27-28 // Pótlék
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert R. Flamel
» Levelek V. H. Sorel pennájából
» Pharamond Quentin Flamel
» Olympus Heights - Mr. Flamel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: 9 és 3/4-ik vágány :: Beosztási ceremónia :: Keresettek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: