>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Vortigern & Adam - Crux Ansata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Vortigern H. Sorel

Kor :
33
Keresem :
Hozzászólások száma :
60
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Vortigern & Adam - Crux Ansata   Vortigern & Adam - Crux Ansata EmptyPént. Dec. 16, 2016 8:21 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
mindenkit megmentesz

de téged ki ment meg?
A kneazle, akit még azóta sem láttam el semmiféle névvel, békésen dorombol az ölemben, mialatt a jövő heti procedúrámat tervezem. Az égési sérülések helyrehozatala viszonylag egyszerű műveletnek számítanak, ha megvannak hozzá a megfelelő eszközeid. A plasztimágiának egy olyan változatát használom, ami a Mungoban nem éppen elfogadott, általános eljárás, és kicsit kényesebb, fájdalmasabb és időigényesebb is pár elmormolt bűbáj helyett, de kétségtelen végeredmény szempontjából, hogy hatékonyabb is azoknál a legális változatoknál, amiket az ispotályban alkalmaznak. Nem kérdeztem a vendégem, honnan és hogyan szerezte azokat a hegeket az arcára, nem az én dolgom. Az én feladatom, hogy reprodukáljam azt az arcot, amivel a balesete előtt rendelkezett.
A macska elnyújtott ásítással jutalmazza, amiért engedem, hogy az ölemben terpeszkedjen. Kétségtelenül jobb társaság, mint a kopogószellem, még úgy is, hogy Merlin nevére sem engedi helyrehozni a hiányzó mancsát. A penna sercegő hangját az ajtónyitás zaja töri meg, a pult felől felpillantva pedig olyan emberrel találom szembe magam, akire aztán végképp nem számítottam a Crux Ansatában.
Miután otthagytam medimágusi képzésemet, igyekeztem szinte minden addigi kapcsolatomat felőrölni. A családi házból elszöktem, még Echoval is megszakítottam minden kontaktot, Milena életéből szó nélkül eltűntem, bármennyire is élveztem azt a társaságot, amit nyújtott számomra, és a régi háztársaimmal sem beszélek, leszámítva azokat, akik valamilyen kezelés miatt fordulnak hozzám. Úgy éreztem, ez lesz a legjobb mindenki számára, míg nem találok rá a gyógymódra, és tartom is magam ehhez. Akik régebbről ismernek, tudják, hogy messze nem olyan voltam, mint most – árnyéka vagyok régi önmagamnak, a beszédhibám pedig csak a csúcsa mindannak a roncsnak, amivé váltam. Nincs szükségem azonban az aggodalmaskodókra, ezért igazán remélem, nem nosztaligából tévedt Adam ide hozzám.
- M-m-m-micsoda me-meglepetés, Rogers. R-r-re-remélem, ne-nem osz-osztálytalálkozóra hívsz. – köszöntöm őt különösebb lelkesedés nélkül. A Mardekár ház tagjaként viseltem azokat az előítéleteket, amik körüllengték házunk tagjait, én pedig mindig is az a fura srác voltam, aki sokat betegeskedik, és még a kviddicsért sem rajong különösebben. De mellőztem azt a fajta viselkedést, amivel egyesek aláásták házunk becsületét, és tettek arról, hogy a stigmák még erősebben beleivódjanak bőrünk alá. Rogers hozzám hasonlóan törtető volt a tanulmányait illetően, kettőnk közül azonban én lettem iskolaelső. Az élet más területein viszont mindig ő remekelt. Elég csak kettősünkre megnézni, a beteges külsőmmel szinte visszataszítónak hathatnék mellette.
- Sz-sz-szólj, ha va-valamiben s-s-s-segítségre va-van szü-szükséged. – úgy kezelem, mint bármelyik másik vevőt. Határozott visszafogottsággal, azzal nem lehet mellélőni. Nem voltunk igazán jó cimborák sosem, hogy a régi szép időkről elmélázgassunk. Az pedig egy rühes kutyát is jobban érdekel a Zsebpiszok közben, mint engem, hogy az évek alatt mi lett belőle. A díszletként kirakosgatott koponyáim történelme jobban szórakoztat.
Vissza az elejére Go down
 
Vortigern & Adam - Crux Ansata
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vortigern & Ansel - Crux Ansata [+18]
» Vortigern & Jack - Crux Ansata
» Vortigern&Violet - Crux Ansata - Little birds
» Adam Traynor
» Adam Rogers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Távolabb :: London :: Zsebpiszok köz-
Ugrás: