>
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Magic of Darkness
FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mondd el a titkod!

Válts gyorsan!

Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák
Vendég

Alexander V. Spark

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Gwyneth Moss

Csoportok
Ki van itt?


Nincs

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) Szomb. Szept. 24, 2016 4:23 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sarah Moorehead

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Roland Moorehead

Kor :
24
Keresem :
Hozzászólások száma :
25
Hírnév :
0

TémanyitásTárgy: Sarah Moorehead   Sarah Moorehead EmptyVas. Okt. 23, 2016 8:38 pm

Sarah Moorehead

14 éves
Hollóhát/Mardekár
Victoria Moroles
Diák
Aranyvérű
"Kedves Sarah!

Nagyon szeretlek, tudom, hogy bolond voltam és hibáztam. De te sem akarhattad, hogy lássalak téged és anyát szenvedni, miattam. Már nem vagyok gyerek, se akkor se most nem tudsz meggyőzni, hogy változtassak az élethez való hozzáállásomon. Nem fogok és nem tudok megváltozni. Fogadd el kérlek, helyettem és anya helyett is. Tudom, hogy te sokkal megértőbb vagy nálam és nehezen kapod fel a vizet, nem csinálsz semmiből se nagy ügyet, mert tudod az élet múlandó. Egyik percben még élsz, a másikban meg rosszabb esettben szellem vagy. Nekem is hiányzik apa. Ezért nem merek rád nézni, mert ijesztően hasonlítasz rá, főleg a szemeid! De így is szeretlek, mert az én hőn áhított húgom vagy. Azt hiszed nem vártam a születésed? Igazából hazudtam neked. A gyerekkori rajzomon valójában te vagy, nem pedig anya fiatalon. Szóval vedd észre, hogy valójában törődni próbálok veled! Igazából nagyon remélem, hogy a levél után jobb belátásra kerülsz és még mindig várod a pillanatot amikor velem beszélhetsz. Úgy, mint húg a bátyával.

Sok szeretettel: Roland, a te tékozló bátyád."


// Szóval nem tudtam egyéb hirdető szöveget kitalálni ezért ilyen lett, lényegében ezt a levelet Roland tényleg megírhatta a húgának. Akár személyesen oda is adhatta. Ez az alkotótól fog függni ő miként látja a dolgot. Különben nem ragaszkodom a play by-hez ha ez akadályozná valaki elképzelését. A lényeg annyi, hogy BARNA hajú legyen aki eladható tizennégy évesnek is. Ha megérkeznél akkor vágj fejbe egy csodálatraméltó pm-vel. Nagyon hálás leszek érte. Tényleg! //
Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com/
 
Sarah Moorehead
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah Moorehead
» Sarah × Roland┃Are you okay?
» Roland Oliver Moorehead

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic of Darkness :: Archívum-
Ugrás: